💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Amin inşallah Allah hepimizin orucunu kabul etsin kuzum ben de görüyorum çizgiyi valla

Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar canlarımbereketıyle gelsın bu ay hepımıze.Sonraaa kuzuuuummm predıctorda goruyoruuummmpredıctor funda ve bende yanılsada senınkı bızımkınden daha koyu cıkmısben cok heycanlandım acıkcası bugun farklı marka bır testle teyıt edersın kuzucum sonra 3,4 gun sonra kan verırsın .senın ıcın cok sevındım

Ayyy kuzum mavı olandada gordum yaa ıyce bakıncagozun aydıııınnnn oldu bu işsaglıkla ılerlesın

Ben kasette de gölge görüyorum

Bir psikologla görüşüyorsanız terapi sürecinin içinde olmalısınız. Antidepresanlar en az 6 aylık kullanım için verilir ve psikiyatristinizin söylediği ilaç tedavisinin 6 ay/1 yıllık bir süreyi kapsaması yaşanılan sıkıntının, terapide çalıştığınız konu olup olmamasından bağımsız olarak, terapilerin sürmesinin faydalı olacağını gösteriyor bana göre. Her konu terapide çalışır, hele depresyon sık çalışılan bir konudur. Gebe kalmaya çalışmak ve devamındaki annelik süreci bir çok olumsuz temel inancı da tetikleyebilir. Başka bir uzman arayışına girin dilerseniz.

Canım çizgi görüyorum ama daha önce çizgi mağduru biri olarak seni ümitlendirmekten de korkuyorum . En iyisi mi kan ver kesin sonuç olur

kuzum mavıde de cok hafıf bısey var sen gercekten gec yumurtladın muhtemelen 5 gun falan var reglıne eger testler doğruysa

Günaydın hayırlı ramazanlar Canım sen gününü tam biliyor musun? Kaymış olabilir demiştin
Günaydın kuzum, maalesef ne zaman yumurtladım bilmiyorum. 10 Mart yumurtlama akıntım geldi. 3-4 gün içerisinde de yumurtlamamın olmuş olabileceğini tahmin ederek Bat'ım da kaydını düşünüyorum.

Ay gerçekten mi, gidip bir kaç test alayım bari farklı.

Günaydın kuzum, maalesef ne zaman yumurtladım bilmiyorum. 10 Mart yumurtlama akıntım geldi. 3-4 gün içerisinde de yumurtlamamın olmuş olabileceğini tahmin ederek Bat'ım da kaydını düşünüyorum.
aynen bak eger oyleyse 9.gunun falan olması lazım benım 10.gunu yaptıgım test belkı bır tık daha koyuydu cunku paylaşayım senınle dur

Ayyy kuzum mavı olandada gordum yaa ıyce bakıncagozun aydıııınnnn oldu bu işsaglıkla ılerlesın
Ay gerçekten mi inşallah kuzum. Yine de hemen kapılmayayım ben. Test alayım gidip farklı, ay dayanamayıp gidip kan veresim geldi sdfghjkl

Gunaydin canimcm ben de görür gibi oldum kasette ama predictordeki gayet net zaten. Insallah vardir ve saglikla artar. Kaset testle tekrarla bir takip yap istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…