💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Günaydın kızlar Allah herkesin orucunu kabul etsin. Hepinize hayırlı ramazanlar. Ben sabah son predictorum ile test yaptım böyle çıktı. Kaset testle de yaptım onda çıkmadı bişi. Ama göğüslerimdeki ağrı geçti şişlik indi ve baya adet olmuşum gibi ağrım başladı. Bugün Bat günü. Zaten olsa kaset testte de çıkardı herhalde demi.
canım umutlandırmak istemem ama bende hepsinde gölge gördüm hayırlısı olsun sakince bekle bakalım akşam bi daha test yaparsın adet olmazsan sabah bi daha tekrarlarsın 🙏 kan verme canım varsada cok düşük çıkar takip etmek stres yaratır

Gunaydin canimcm ben de görür gibi oldum kasette ama predictordeki gayet net zaten.🥰🥰🥰 Insallah vardir ve saglikla artar. Kaset testle tekrarla bir takip yap istersen
İnşallah kuzum. Sahurda bana şok oldu bu haber. 😂 ramazan bereketiyle gelsin diye 40 kez söyledim galiba. İnşallah vardır.

canım umutlandırmak istemem ama bende hepsinde gölge gördüm hayırlısı olsun sakince bekle bakalım akşam bi daha test yaparsın adet olmazsan sabah bi daha tekrarlarsın 🙏 kan verme canım varsada cok düşük çıkar takip etmek stres yaratır
Tamam birtanem bekleyeceğim.

1679552109675.png
yukardakı 4 gun kala asagıdakı 2 gun kala :) oyuzden ıkı guncuk bekle emın olalım ve oyle gıt :)

A Afratafrac ama artımed al canım sen gün içinde heyecanlandım senin için 😍😍😍
Kanım kaynıyo yerimde duramıyorum ben de. HAyırlısıyla vardır inşallah. Kaset testlerde tam pembişlik görene kadar kan vermeyeceğim. Hamile değilsem de predictor e toplu bir dava açalım. :KK70:

Kanım kaynıyo yerimde duramıyorum ben de. HAyırlısıyla vardır inşallah. Kaset testlerde tam pembişlik görene kadar kan vermeyeceğim. Hamile değilsem de predictor e toplu bir dava açalım. :KK70:
Canım bende awox marka erken testte sabah ilk idrarla bu sendeki predictor gibi çıkmıştı ama hemen ardından artımed yapmıştım daha belirgindi. Erken gebelik testinden bile daha netti o yüzden bugün yarın onda da kesin belli olur ☺️❤️

Ay benimki de yukarıdakine benziyor gibi. İnşallah vardır yavrum.🙏❤️
Düşük değeri takip etmekte yıpratıcı kuzum , bır ıkı gun cok degıl bı bak emın ol predıctor son zamanlarda guvenımı yıtırdım ama bu dıger arkadaslara gore daha belırgın oldugu ıcın umut var :) bolca da testin var kız ne deldircen kendini bosver :KK70:

Kızlar merhaba bat 28 şubat dün yumurtlamanın 10. günüydü çok silik çizgi ile öğrendim kan verdim 7.98 çıktı var mı benim gibi olan?
Kuzum hayırlısı olsun çok sevindim. 💕 Sağlıkla büyüsün inşallah.

Ben de bugün silik çizgi gördüm ilk defa net ama kan verme yasağım var bekleyeceğim 😂

Kızlar merhaba bat 28 şubat dün yumurtlamanın 10. günüydü çok silik çizgi ile öğrendim kan verdim 7.98 çıktı var mı benim gibi olan?
Benim bir ay oyle olmustu canim. Cok silikken kan verdim 7 cikti 2 gun sonra 5e düştü. Sonra da regl oldum. Ama seni bata daha var anladigim kadariyla insallah daha da yukselir. Saglikla alirsin kucagina

Düşük değeri takip etmekte yıpratıcı kuzum , bır ıkı gun cok degıl bı bak emın ol predıctor son zamanlarda guvenımı yıtırdım ama bu dıger arkadaslara gore daha belırgın oldugu ıcın umut var :) bolca da testin var kız ne deldircen kendini bosver :KK70:
Doğru diyorsun, bekleyeyim ben. Testlerle takibe devam. Artımed alacağım bugün bir de.

Günaydın kızlar Allah herkesin orucunu kabul etsin. Hepinize hayırlı ramazanlar. Ben sabah son predictorum ile test yaptım böyle çıktı. Kaset testle de yaptım onda çıkmadı bişi. Ama göğüslerimdeki ağrı geçti şişlik indi ve baya adet olmuşum gibi ağrım başladı. Bugün Bat günü. Zaten olsa kaset testte de çıkardı herhalde demi.
ya bence bu baya gerçekçi hepsinde de görünüyor 🤩 takiplere devam et sonra da kan verirsin İnşAllah bu kez olduuu😍

hadi test alda yap kuzucum yaa.çişini tut 3,4 saat :) bu arada belırtılerın neler onuda anlat bakayım.bıde hangı gunlerı degerlendırdın onları :KK70:
Valla belirtim yok aslında. Göğüslerim bile sönük. Bir tek uçları çok acıyor. Dokunulmuyo. Sahura kalkmadan önce de gece sol tarafımda batma hissettim uykumdan uyandım. O yüzden de predictorla son bir test yapayım diye düşündüm. MEsela idrarımın rengi ve kokusunda da değişiklik yok. :/ Gerçi cidden hamilemiyim değil miyim tam bilmiyoruz da.

Benim 10 MArt yumurtlama akıntısı oldu.

İlişki tarihlerim : 11 - 12 - 13 - 17 Mart tarihlerinde oldu. 16 Mart tarihinde efsane bir ağrım olmuştu buraya yazmıştım çok canım acımıştı. 17 Mart geçmişti. Ay bilemiyorum olduysa ne gün tuttu.

X