💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Öncelıkle gecmıs olsun ve umarım hakkınızda en hayırlısı olsun.fakat asla sızı uzmek ıstemeden nacızane bırsey soylemek istiyorum.bu grupta bebek ıcın deneme gunlerımız gunluk heycanlarımız bazen negatıf sonuclarımız bazen pozıtıf sonuclarımızı paylasıyoruz ya,sız bunları yazınca ben uzuluyorum acıkcası burada bıraz moral bulmaya calısıyoruz.bunları esınızle konussanız haa yapamıyosunuzda bence kendınıze deger verın ne gerekıyosa onu yapın kendı ve cocugunuzun gelecegı ıcın.bebek dusundugunuzu soyluyorsunuz boyle bır ortamda ne bebegı.bence sız bebek dusunenler grubunda degılde esınızle konusun yda aılenızle.dedıgım gıbı nıyetım asla uzmek degıl konu degısmesın stres atalım burada bebeklerden konusalım
Ya yemin ediyorum aynı şeyi yazcam yazcam başıma iş gelir diye yzamıyordum. Aralarda bizim de sıkıntımızı yazdığımız oldu da bu kadar uzun değil. Gördükçe fenalık geçirmeye başladım.

Alemsin valla ☺️ bende HCG testine bakıyorum bakıyorum birşey göremedim dedim bi yorumlara bakayım belki ben göremiyorum kıza yorum yapıp üzmeyeyim bu yorumunu gördüm. Hayırlısı olsun canım inşallah rabbim tez vakitte nasip eder sağlıkla 🙏🏻❤️
Hey allam ya, lh miymiş o 🫠

Çok denedim şu 5 yıllık evliliğimde ayaklar yedim kayın peder lerim beni evden kovdular en ufacık Bi şey de herkes beni suçladı ünlü kendi oğulları 4 4 lük onlara göre eşimin ise benden istediği eve gelince benle oğlum ayrı odada oturalım o ayrı odada ya bilgisayar yada telefonla oyun oynasın her şey ayağına gelsin istiyor ama yeter artık bende insanım milletin kocası para bırakır evin eksiklerini almak için benim ki tam tersi Bi kuruş bırakmaz derki ihtiyacın yok halbu ki bende ona törpü yaparım ki para bıraksın diye karşılıksız hiç Bi şey almam ondan çünkü en ufacık Bi şey de yüzüme vurur beni babamlara göndermez ama kendi ailesinden çıkarmaz misal köye gittik eşim İstanbul da kızlarla günü nü gün ediyormuş ben bi geldim şok buna rağmen onu affettim her şeyi alttan aldım ama yeter oda kendine çeki düzen vermek zorunda yada öfke kontrolü için doktora gitsin haksız mıyım
Sen kocama yemek yediririm her şeyiyle ilgilenirim o da bana öyledir fln dememiş miydin? Çok şaşırdım şu anda

Sankı bı onların hayatı var oyle bı konusuyolar ki 😂😂😂
Ay vallahi öyle ya bizim özel hayatımız olamaz.Farklı firmadan gelip benle tanışmak isteyen olunca bile adamı arayıp şirketine şikayet ederim diye tehdit etti evliliğimi elinden geldiğince erteledi de ben yine kocamı buldum 😂 İnşAllah bebişi de bulcam

Adetım 25 gun cıvarı oluyor balım ama luteal fazım 11 gun benım.pıkten 11-12 gun sonra adet oluyorum hep.o zaman çatlamadan bır gun once ılıskı oldu baskada yok🤣umudumuz o bır ılıskıye kaldı ondada hemen kalktm hıc yatma fln olmadı.haydıı bakalımm 🙄😊
Luteal fazın kısaysa benim hesapladığım gibi canım muayeneye gittiğin gün 1 mm daha büyümüştür 16 mm olmuştur ertesi gün 2 mm büyüse 19 mm olur diğer günde kesin çatlamıştır. Hiç öyle tek ilişki gibi düşünme biz her gün denedikte noldu 😂😂 olacağı varsa her türlü oluyor zaten

Ay vallahi öyle ya bizim özel hayatımız olamaz.Farklı firmadan gelip benle tanışmak isteyen olunca bile adamı arayıp şirketine şikayet ederim diye tehdit etti evliliğimi elinden geldiğince erteledi de ben yine kocamı buldum 😂 İnşAllah bebişi de bulcam
Hayırlı kocayı bulmussun bebıskoda nasıbıyle vaktınde gelecek inşallah 🙏🏼 Patrona bak sen hele neler neler 😂

Hayırlı kocayı bulmussun bebıskoda nasıbıyle vaktınde gelecek inşallah 🙏🏼 Patrona bak sen hele neler neler 😂
Ayy ben 2015 te ilk işe basladıgım zamanlarda bi müdürüm vardı kendı kınama yollamadı benı aksam 6 da işten cıkıp sacıma fön çektirip gitmiştim🤣yamyam bunlar ya şimdi hayatta yaptırmam ama işte o zamanlar çömezliğimize gelmıs 😊@melisaa93

X