💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar merhabalar öncelikle Rabbim isteyen herkese anneliği tattırsın kucağını boş bırakmasın inşallah. Yıllar önce kayıt oldum bu foruma tekrar gelmek nasip oldu. Sat tarihim 25 şubat adetlerim düzenlidir ama bugün geçen aydan kalan son testimi yapayım dedim ve sanırım hamileyim. Rabbim sizlerle birlikte bana da sağlıkla kucağıma almayı nasip eder inşallah

Eklentiler

• 484819FC-3618-4BB3-A4F3-3E66E7224C4B.jpeg
    484819FC-3618-4BB3-A4F3-3E66E7224C4B.jpeg
    69,5 KB · Görüntüleme: 71
A
Benim arkadaşım 14 yıl önce hamileydi ve eşi özel hastanede çalışıyordu. O zaman yeni ultrason cihazı alınmış hastaneye ve eskisinin de bir yerde tutulması gerekiyormuş gidene kadar. Arkadaşımın eşi de hastane yöneticisinin yeğeniydi. Demiş benim evde dursun alet yerim var :KK70: Habire bakıp durmuşlar aletle evde. Anlatırdı. Aslında yaşayanlar da var :KK70:
Yarabbim yok ki şöyle bir olayımıx 😂😂😂

Canım benim ultrasonda görmüştü adetken. Bende korkmuştum. Ama sonrasında öyle bir şey hsg çekilince olmadığı anlaşıldı. Ama senin hsg de çıkmış. Ama sen yine sonuçlarınla başka doktorlara git. Birde hsg filmide çok önemli. İyi bir yerde mi çekildin
Devlet hastanesinde çekildim kadın doğum hastanesinde.

Eklentiler

• 7799D2EE-3F3C-4554-9ED8-D257E418BFD8.jpeg
    7799D2EE-3F3C-4554-9ED8-D257E418BFD8.jpeg
    93,6 KB · Görüntüleme: 72
Bu arada kızlar kesesi görünüp kanda çıkmayan 3 kişi oldu tanıdıklarımın çevresinden falan. Doktor da bana kan pıhtısı dedi ama ilaç da içme her ihtimale karşı dedi. Var mı sizin çevrenizde

Kızlar merhabalar öncelikle Rabbim isteyen herkese anneliği tattırsın kucağını boş bırakmasın inşallah. Yıllar önce kayıt oldum bu foruma tekrar gelmek nasip oldu. Sat tarihim 25 şubat adetlerim düzenlidir ama bugün geçen aydan kalan son testimi yapayım dedim ve sanırım hamileyim. Rabbim sizlerle birlikte bana da sağlıkla kucağıma almayı nasip eder inşallah
maşAllah gözünüz aydın belirtileriniz var mıydı acaba ?

Benim 2 gebeliğimde de 6. Haftada kese bebek kalp atışı herşey görünüyordu 8. Haftada kontrole gittiğimde gelişimi durup düştü biri diğeri de kalbi durdu kürtaj oldum . Sonuç pıhtılaşma yatkınlığı çıktı
hangı gende sorun cıktı canım sonucunu atabılır mısın?
benımde ıkı gende sorun var,
mthfr 1298 homozigot ve faktör 5 -heretezigot..

hangı gende sorun cıktı canım sonucunu atabılır mısın?
benımde ıkı gende sorun var,
mthfr 1298 homozigot ve faktör 5 -heretezigot..
Ben anlamıyorum canım ama bir heterezigot genim varmış hatta doktorlar genelde bunu çok önemsemezler ama yatkınlık olarak değerlendiriyoruz tedbirli davranıp kan sulandırıcı yaparız demişti doktorum . Sonucum böyleydi

Eklentiler

• IMG_20230322_154158.jpg
    IMG_20230322_154158.jpg
    118,9 KB · Görüntüleme: 55
Maşallah 🧿 var canım bariz pembe çıkmış ilk 10 dk da çıktı demi 😍 rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😘

Ben anlamıyorum canım ama bir heterezigot genim varmış hatta doktorlar genelde bunu çok önemsemezler ama yatkınlık olarak değerlendiriyoruz tedbirli davranıp kan sulandırıcı yaparız demişti doktorum . Sonucum böyleydi
sadece pıa da 4g*4g yazıyor,
ya zen doktorların her bırı bısey dıyorlar ınan anlamak mumkun degıl..
banada yatkınlık var dedıler onemsemedıler, baska bır doktora gıttım kesınlıkle aspırın ve ıgne kullanman şart dedı ..
Allah yardımcımız olsun.
tedbır alması guzel ama

X