2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canımm şimdiden hayırlı olsun inşallah az kalmış transfere de , Rabbim yardımcın olsun ben de doğal rahim hazırlığı ile transfer olmuştum canım , dualarımız seninle ben transfer öncesi 4 gün antibiyotik prednol Protestan dex ve Protestan yumuşak kapsül kullanmıştım , transfer günü de dahil sadece progestan ilaçlara devam etmiştim

Aldığımız ilaçlar yüzünden oluyor bence. Hormon hepsi sonucta. Ondan şişkinlik, sanci filan oluyor. Benim 4. Ve 5. Gun belim ağrımıştı. Başka bir belirti olmadı. Ama son iki haftadır gece tuvalete kalkıyorum 2 - 3 kere.

Amin aminnn Sagolun teşekkür ederim inşallah bende pozitifi gorucem böyle içim içime sığmıyor

Ben baya su ıcıyorum ondan hep tuvalete kalkıyodum omcedende. Bakalım Artık cuma sonucu

Yine ben, transferin 13.gunu pazar bta 253dü doktor çarşamba gel dedi 5+0 haftalık oluyorum o gün kese görünür mü vajinal bakarsa diye korkuyorum oynayıp düşme ihtimali oluyor denilmişti kafam karıştı

Reactions: ztt
Merhaba bend3 25inde transfer olucam Allahın izniyle sizin kaç embriyo var bide kaç tane yerlestircekler inşallah bizde diğerleri gibi pozitifi görürüz transfer arkadaşı olduk desene
merhabaaaa doktor bana 25i yada 26 si dedi 20 sinde kontrole gideceğim carsamba günü bana net 25 yada 26 si diyecek 7tane toplandı 6si olgun fakat 5.güne gelen 3 adet oldu 1 tane yerleşecek ilk denemem olduğu icin ve 27 yaşındayım 2 embriyo isterdim ama koymuyorlarmış isteğe göre olmuyor sanırım pekiiii siziiiin amin inşallah

Reactions: ztt
Sayılır ben transferde 1 hafta kaldım ablamda sonra bı kaç qunluqune kendi evime qectim kanamam olunca tekrar ablama qittim 1 aydır ordaydim dün akşam evime qectim inşallah herşey yolunda olur artık
Kanamayla ilgili doktor ilaç verdiyse korkma bı sıkıntı çıkmaz ben ev işlerimi yapıyorum artık 14.haftaya kadar ilaçlara devam edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…