2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yolsaci az once buradaki doktor gordum gibi dedi ama cok emin olamadi😢 ama bebek yok. Kanama alanim varmis buyuk. Benim anlamadigim progestan dex i neden biraktiriyor
Yol saçı gördulerse korkma o iyi bişey yakında bebeğin oluşacağını gösterir fitilde kullaniyorsun ya belki ikisi fazla gelmiştir diye düşünmüştür ondan kesmiştir sen sıkıntı etme kendine genellikle kanaması olanlara farklı bir iğne vuruluyo o kesiyomus kanamayı acilde yaparlar belki sanada

Yol saçı gördulerse korkma o iyi bişey yakında bebeğin oluşacağını gösterir fitilde kullaniyorsun ya belki ikisi fazla gelmiştir diye düşünmüştür ondan kesmiştir sen sıkıntı etme kendine genellikle kanaması olanlara farklı bir iğne vuruluyo o kesiyomus kanamayı acilde yaparlar belki sanada
Hic bisey yapacaklarmis, sadece bos bos yatis verdiler. O yuzden cikmak istiyorum. Evde en azindan daha iyi hissederim🙏🏻 hastanenin ortami cok kotu

Hic bisey yapacaklarmis, sadece bos bos yatis verdiler. O yuzden cikmak istiyorum. Evde en azindan daha iyi hissederim🙏🏻 hastanenin ortami cok kotu
Çok geçmiş olsun cnm birşey olmaz inş ilk bebeğimde benimde kanamam çoktu biraz yatarak geçirdim süreci düzeliyor sonra yolk gözüküyorsa o bebek zaten sonradan oluşuyor yani

Kizlar merhaba, cok kotuyum suan hastaneye yatis yaptim. Sata gore 5+6 yim. Adet kanamasi gibi kanamam var acile geldim yatis verdiler. Bebegi hala göremedik. Sagliksiz gebelik midir? Kanamam yogun oldu. Kan sulandiricilari biraktirdilar. Progestan dex i de biraktirdilar. Sadece fitil kullanacakmisim. Basina boyle bisey gelen oldu mu yardim ve dua edin nolur🙏🏻
Canım çok geçmiş olsun umarım tez zamanda kolaylıkla bebeğinle birlikte sorunsuz atlatırsın sürecini Allahim yardımcın olsun bol bol dua et dualarım seninle 🙏

Anam ikimiz olmasın pek anlamam değerden ama yüksek geldi bana da 🐣🐣🧿🧿🐼
Benim de 11. Gün 278 14.gün 899 16.gün 2117 çıktı çift transfer yapıldı ama ilk keseyi 16. Gün gördük çok küçükte olsa ama bi tane gördük hatta dedim neden 1 tane var henüz çok yeni bunu bile görmeyebilirdik belki bi iki güne diğeri de görünür o yüzden haftaya bi dha gel bakalım dedi hatta erken ama kalp atışını duymayı deneriz dedi çarşamba günü yine gideceğim bakalım kalp atışı için erken olduğunu düşünüyorum ama en çok ikiz mi onu merak ediyorum çift transfer olan pozitifler ne zaman öğrendiler ikiz olduklarını acaba

Günaydın kızlar bugün 6.günüm 5.hün embriyosu hiç bi belirtim yok 😓 normalde çarşamba test günüm yarın versem çıkarmı acaba
Günaydın canımıniçi gününü bekle bak ben erken verdim hastane saymadı şimdi bidaha vericem sabır de bekle lütfen dayanmak vallahi çok zor

Kızlar bu süreçte hamileler ne içebilir diye baktım salep ve sıcak çikolata yazıyordu ama salepin içinde birazcık tarçın varya sizce zararlı mı kullanmak

Günaydın kızlar bugün 6.günüm 5.hün embriyosu hiç bi belirtim yok 😓 normalde çarşamba test günüm yarın versem çıkarmı acaba
Günaydın kuzum bence erken verip kendini strese sokma gününde ver bak ben erken verdim benim negatif oldu ama gene stres yaptım acaba yükselcekmi diye kendimi çok üzdüm zor ama sabırla bekle gününü dualarım seninle pozitif çıkar allahın izniyle 🙏

Hemen çağırmazlar kuzum en az 1 hafta sonra gel diyebilirler değerlerin artışı takip ediyorlardır :) sen nasıl hissediyorsun kendini bi belirti falan var mı 13.gündesin dimi şuan
Evet normalde dün regli günümdü sanırım ondan göğüs uçlarım kasıklarım ve belim ağrıyor ve açımmmm 🙈🙈🙈🙈 karnımı acayip hissediyorum bide duygusal sanırım

Kızlar bu süreçte hamileler ne içebilir diye baktım salep ve sıcak çikolata yazıyordu ama salepin içinde birazcık tarçın varya sizce zararlı mı kullanmak
Bence tarçının zararı yok çünkü teyzem tüp bebek yaptırdığı zaman açıktığında doktor elma doğra üstüne yoğurt dök birazda tarçın dök öyle ye demiş hem faydalı hem açlığını bastır ve şekerini düzenler demiş teyzemde bana söylemişti öyle yap diye

Evet normalde dün regli günümdü sanırım ondan göğüs uçlarım kasıklarım ve belim ağrıyor ve açımmmm 🙈🙈🙈🙈 karnımı acayip hissediyorum bide duygusal sanırım
Yaa kıyamam 🙈🙈 onlar normal kuzum hormanların değişiyor sonuçta 🙈🙈🙏 benimde dün regl günümdü daha gelen giden yok bi kaç güne olurum sanırım ama 1 haftadır zaten regl sancısı çekiyorum aşırı kramplar giriyor sanırım bu reglim beni maffetcek 🤔

X