2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Sabah mantarlı kaşarlı omlet, iki dilim mısır ekmeği, zeytin, peynir.
Ara öğün olarak birkaç şey, çiğ fındık, tuzsuz fıstık, kefir

Öğle yemeği bip biiip (fast food)

Akşam yemeği kerevizli balkabağı çorbası, fırında kuzu incik, pancar turşusu, patates makarnası. Salata malzemesi kalmamış

Şimdi fark ettim de diyetin en önemli unsuru olan çiğ sebzeleri biraz eksik yiyorum galiba

Ben bugün kahvaltıda 1 haşlanmış yumurta 3 marul 1 dereotlu poğaça 5 adet zeytin çay
Ara öğün yeşil çay fındık
İkindi vakti dışarıdaydık 5 adet köfte biraz pide gibi ekmek
Ara; Türk kahvesi azcık cezerye
Akşam; daha yemedim ama sadece brokoli çorbası içicem 8 kadar içmiş olurum
7,8 bin adıma güvenip cezerye yemiş bulundum bugünde tartıda -100 gördüm her geçen gün eksilsinler

Çiğ kabak salatası ekledim mönüye.

Sabah haskanmis yumurta biber kizartmadan çok az aldım tava yufkadan 3 dilim zeytin kuşburnu marmelat

Öğlen kıymalı makarna yoğurt

İkindi disarida tatlı /sucuklu pestil atistirma

Akşam çorba ve yoğurt

Son elma süt fıstık

Standart kahvaltı, öğlen yayla çorbası, ara öğün Nero akşam Arnavut ciğer salata
Ciğere bayılırım. Hamileyken yiyememiştim ilk üç ay önerilmiyordu, sonra da arada kaynadı. Şimdi ne zaman aklıma düşse yiyeyim diyorum ama unutuyorum.

Akşam yemeği şahaneymiş. Ben öyle beslensem on kilo veririm herhalde bir haftada

Ciğere bayılırım. Hamileyken yiyememiştim ilk üç ay önerilmiyordu, sonra da arada kaynadı. Şimdi ne zaman aklıma düşse yiyeyim diyorum ama unutuyorum.
Benim Dr evde yapılsın, temiz olsunda ne yersen ye demişti ilk 3 4 ay pek bişey yiyememiştim gerçi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…