2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ciğere bayılırım. Hamileyken yiyememiştim ilk üç ay önerilmiyordu, sonra da arada kaynadı. Şimdi ne zaman aklıma düşse yiyeyim diyorum ama unutuyorum🤣.

Akşam yemeği şahaneymiş. Ben öyle beslensem on kilo veririm herhalde bir haftada🤣
Sorma sütüm etkilendi ama 🤪
Bir gün yapıp bir gün Fix menü ye geçeceğim 😊

Yazayım bende barl😊
Yarım yamalak kahvaltı.
Öğlen 1lahmacun ve ayran
Arada tahin helvası
Akşamda geçen akşamdan kalan bezelye ve pilav, yoğurt

Yazayım bende barl😊
Yarım yamalak kahvaltı.
Öğlen 1lahmacun ve ayran
Arada tahin helvası
Akşamda geçen akşamdan kalan bezelye ve pilav, yoğurt

Bana da helva aldıracaksın sonunda🤣 tahin helvasına bayılmam da cevizliye ufff…

Höşmerim geldi bize iki kutu, sabaha kadar sabrederim umarım, kahvaltıda yiyince kaloriyi çok yazmıyorlarmış🤪

Höşmerim geldi bize iki kutu, sabaha kadar sabrederim umarım, kahvaltıda yiyince kaloriyi çok yazmıyorlarmış🤪
O sıra ben😂

Eklentiler

• IMG_7729.jpeg
    IMG_7729.jpeg
    123,6 KB · Görüntüleme: 25
Hurma ezmesi de mi yapmışlar🙈🤣 Uslu kız kaçamağı sayılır ama bu, gerçi kavanozdan yemen takdire şayan tabii😂
Nutella kaşıklar gibi düşün 😂
Ne biliyim işte sütlaç olur profiterol olur. Bilumum kaşıkla yenilen güzel tatlılar sjsjs😂

Benim suçum yok valla😂 alma diyorum ama alıyor. E kabında durduğu gibi durmuyor meret😂

Eşim bana trençkot almış ama bi tık dar. İnternetten almış bu hedefin olsun işte zayıflarsın diyor. Akşamları elinde tatlıyla gelme o zaman dedim 😁 Umarım söz dinler. Bugün bana yine zayıflamışsın dediler de tartı öyle demiyor 😁 Kesin bozuk 😂
Sen Kuzeyciğimi taşırken sıkılaştın kesinn o yüzden herkes zayıfladın diyor😄

Kızlar hadi motivasyonlar nerde?😅
Benim popom büyümüş ya olmayan şey çıkmış valla. Bu fena değil ama göbek ve basenle birleşince hiç bir çekiciliği kalmıyor😃😃
Dün eşim pastaneye girmiş ve orda hiç bir şey bırakmamış. Mecbur bir kaç gün yiyeceğim artık🫠
Off çarşamba günü misafir vardı evdeki pasta börek bitene kadar 3 gün yedim onlar bitti haftasonu geldi😭

Sen Kuzeyciğimi taşırken sıkılaştın kesinn o yüzden herkes zayıfladın diyor😄

Off çarşamba günü misafir vardı evdeki pasta börek bitene kadar 3 gün yedim onlar bitti haftasonu geldi😭
Yaa bu olay çok değil mi misafirden sonraki bi kaç gün gün tadında geçiyor 🤣 birde çok severim hamur işi yapmayı da yemeği de oğlumun bile dikkatini çekti bu durum diyor ki anne kurabiye yapsana niye yapmıyorsun 😅 eşimde diyor ki kendi savaşına bizi niye alet ediyorsun bize makarna yap börek yap 😂

Yaa bu olay çok değil mi misafirden sonraki bi kaç gün gün tadında geçiyor 🤣 birde çok severim hamur işi yapmayı da yemeği de oğlumun bile dikkatini çekti bu durum diyor ki anne kurabiye yapsana niye yapmıyorsun 😅 eşimde diyor ki kendi savaşına bizi niye alet ediyorsun bize makarna yap börek yap 😂
Sorma sorma her çay ve kahvenin eşlikçisi çok oluyor😄
Bizim ev halkı da öyle kv bizde kendisi sever hamur işi kızartma vs ama 17den sonra bir şey yemez evde yapıyor bir şeyler kendi gündüz yiyor akşam yemiyor olan bana oluyor 😄

X