2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Birde kızlar ben 8 li rakamlardan 7 li rakamlara düştüm. Bugün 🤣 Doğumdan sonra kendime pantolon almıştım iki tane kumaş yüksek bel olmasına rağmen belimden düğmesini kapatamamıştım çok üzülmüştüm ama yinede aldım başka bedeni kalmamıştı bir gün olacaksın elbet dedim bugün girdim içine çocuk gibi sevindim yaa 😅 hayır bide ben hep zayıf biriydim ne ara böyle oldum da buna seviniyorum 😂😂

Kızlar nasılsınız birşey soracaktım emzirdiğimiz için bu hazır sallama Yeşilçay içebiliyormuyuz ananaslı vardı aldım da zararı olmaz dimi bugün biri dediki ben içtim sütüme geçti çocuk zayıfladı 🤣 bu kadar abartılı etki etmiyordur herhalde
Yok canım bir şey olmaz ama tavsiyem aktardan yeşil çay alıp kendin demlemen😀

Yok canım bir şey olmaz ama tavsiyem aktardan yeşil çay alıp kendin demlemen😀
Yarın alayım canım tabii hazır çayların hiç biri içecek olarak zaten poşet çaylar önerilmiyor da bakma o kolay geliyor 😂 ya kadın diyor ki sütüme geçti çocuk zayıfladı yok ya filan desem de içime şüpheyi düşürdü bir kere bide maydanoz ve dereotu suyu yapıyorum onların zararı olmaz değil mi

Yarın alayım canım tabii hazır çayların hiç biri içecek olarak zaten poşet çaylar önerilmiyor da bakma o kolay geliyor 😂 ya kadın diyor ki sütüme geçti çocuk zayıfladı yok ya filan desem de içime şüpheyi düşürdü bir kere bide maydanoz ve dereotu suyu yapıyorum onların zararı olmaz değil mi
Maydonoz yapma o hiç önerilmez emzirirken :)
Dereotu olur ama😀

Eşim bana trençkot almış ama bi tık dar. İnternetten almış bu hedefin olsun işte zayıflarsın diyor. Akşamları elinde tatlıyla gelme o zaman dedim 😁 Umarım söz dinler. Bugün bana yine zayıflamışsın dediler de tartı öyle demiyor 😁 Kesin bozuk 😂

Eşim bana trençkot almış ama bi tık dar. İnternetten almış bu hedefin olsun işte zayıflarsın diyor. Akşamları elinde tatlıyla gelme o zaman dedim 😁 Umarım söz dinler. Bugün bana yine zayıflamışsın dediler de tartı öyle demiyor 😁 Kesin bozuk 😂

Benim eşim korkusundan bana kaç senedir giysi alamıyor🙈🤣 Alacak, küçük gelecek, ayrı dert, büyük gelecek, bu kez vay ben o kadar şişman mı gözüküyorum diye dırdır yiyecek😆

Sadece tartı bozuksa yine iyi, bizde mezura da bozulmuş🤪

Benim eşim korkusundan bana kaç senedir giysi alamıyor🙈🤣 Alacak, küçük gelecek, ayrı dert, büyük gelecek, bu kez vay ben o kadar şişman mı gözüküyorum diye dırdır yiyecek😆

Sadece tartı bozuksa yine iyi, bizde mezura da bozulmuş🤪
Kızlar hadi motivasyonlar nerde?😅
Benim popom büyümüş ya olmayan şey çıkmış valla. Bu fena değil ama göbek ve basenle birleşince hiç bir çekiciliği kalmıyor😃😃
Dün eşim pastaneye girmiş ve orda hiç bir şey bırakmamış. Mecbur bir kaç gün yiyeceğim artık🫠

Benim popom büyümüş ya olmayan şey çıkmış valla. Bu fena değil ama göbek ve basenle birleşince hiç bir çekiciliği kalmıyor😃😃
Dün eşim pastaneye girmiş ve orda hiç bir şey bırakmamış. Mecbur bir kaç gün yiyeceğim artık🫠
Eşim kahvaltı hazırlıyor. Daha kalkamadık biz yataktan 😊

Geçen gün pilates ölçü falan derken bir motivasyon geldi bana ama iki gündür dışarıdaydım yine, neler yendi neler içildi girmek istemiyorum hiç🤣

Ya şu ölçme işini de mi sabah aç karna yapmak lazım acaba? Kolda bacakta fark etmiyordur da göbekte kesin fark ediyordur herhalde bir on cm bence (çünkü lütfen öyle olsun🙏🏻🤦🏼‍♀️🤣)

Bize zor bi geceydi. 7.30 gibi uyandı ama ilk uykusunda şimdi uyuyor. Kahve içiyorum şu an. Hiç bir şey yiyesim yok daha
Bizim gündüz fenaydı. Sabah 5 mesaisi sonrası 8.30da uyandı. Mamaydı gazdı kakaydı anca işte. Ölüyorum açlıktan 🙁 birde her bir şey yedikten sonra diş fırçalamam lazım diye zor geliyor bişey yemek

Geçen gün pilates ölçü falan derken bir motivasyon geldi bana ama iki gündür dışarıdaydım yine, neler yendi neler içildi girmek istemiyorum hiç🤣

Ya şu ölçme işini de mi sabah aç karna yapmak lazım acaba? Kolda bacakta fark etmiyordur da göbekte kesin fark ediyordur herhalde bir on cm bence (çünkü lütfen öyle olsun🙏🏻🤦🏼‍♀️🤣)
Ölçümler ve tartı 4 saat açlıktan sonra yapılır. Ama bil bakalım kim 4 saat aç kalmıyor 🤣

Ya bu kocalar olmasa kilo vercek gibiyiz 😂

X