2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ben sütü biraz azalttım şu sıralar oma odaklanamam lazım biraz Fıstık ezmesi ne kadar tüketebiliriz züber %100 diyo ya kahve yanına kahvaltıya arada hüpletsem ne kadar serbest

Ben de eşimin evde olması sebebiyle azıcık patates kızartması yemiş olabilirim ama gerçekten az yedim, eskiden olsa 2/3’sini ben yerdim 1 dilim tam tahıllı ekmek ve çoğunlukla kahvaltılıklardan yedim. Tatlı herhangi bir şey yemedim

Ben dün açlıktan öldüm gece yani hiç olmazdı kaç gündür bebek gece emerken bayılacaktım valla niye böyle acıktım acep kaç gündür güzel gidiyordum dün yediğim çikokremden mi hani tatlı mı istedi vucüdüm acaba

Ben bugün marulun içine acılı sos sürdüm üstüne haşlanmış yumurta peynir maydanoz ve mayonez sarmam çok başarılı sayılmasada tadı güzeldi bari gözüm doysun diye kendime bişeylere evirip çevirip hazırlıyorum yanındaki biber ve zeytinler yiyemedim ekmeğimin 1 tanesini yedim

Eklentiler

• 10C2400A-31DE-4EDD-B2E8-921D6FF4F433.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 27
Gün içinde dıaşrdaydım. 1 kefir ,1 filtre kahve içtim ve Greta krakerden 2-3 tane,1 tane de albeni yedim. Ama kızı emzirdkten sonra kokoreç yiyeceğim, Allah affetsin

İyi akşamlar herkese,
Bugün yine dışardaydık. 13.000 adım atmışım, diyet bazında bugüne dair söyleyebileceğim tek olumlu şey de bu maalesef yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…