2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Akşam yemeğinde ben de balık ve soyasosu soyasosu ndan ilham alarak yaptığım sebze keki ve marul ve kırmızı lahana salatası yedim. Yine fırınımın bozuk olduğunu unutup bi sürü sebze rendeledim ve tavada dev bi mücver yaptım aslında dndnd akşamı da meyve ve kuruyemişle kapattım ama bunların porsiyonlarına pek girmiyorum 🥹

Öğleden sonra yine dışardaydk. 5 gibi kebap yedim. Künefe yemek yerine %84lük şey götürdüm arabada dönerken😂 hala bişey yemedim üzerine. Defne banyo yapınca erken uyudu. Bende uyumuşum. Yeni uyandım. Bu saatten sonra olsa olsa yoğurt yerim artık 😋
Oğlum durduk yere anne künefe yemeye gidelim dedi ve çok severim gittiğimiz yeri hiç aklımda yokken soktu aklıma resmen gözümde canlanıyor ama çok dayanamam yerim yani en kötü o gün yemek olarak çorba içerim üstüne kğnefe 🤣

Akşam yemeğinde ben de balık ve soyasosu soyasosu ndan ilham alarak yaptığım sebze keki ve marul ve kırmızı lahana salatası yedim. Yine fırınımın bozuk olduğunu unutup bi sürü sebze rendeledim ve tavada dev bi mücver yaptım aslında dndnd akşamı da meyve ve kuruyemişle kapattım ama bunların porsiyonlarına pek girmiyorum 🥹
😂😂😂

Günaydın,

Yine sağlıklı bir kahvaltı ve yine sonrasında kahve yanına yenen bir takım şeyler🤣

Daha da dışarı çıkacağız ailece, pek umudum yok bugünden. Yemesem yemem ama iki çocukla bayağı desperate housewife gibi hissediyorum kendimi, tek nefes aldığım zamanlar kahvemi alıp evin çeşitli köşelerinde gizli gizli çikolata falan yediğim zamanlar oldu resmen.🤷🏻‍♀️

Günaydınlar benim ilk hedefime çok az kaldı tam 1 ayda güzel verim elde ettim , Şubat hedefim 3 kilo nasipse 🧿

Eklentiler

• F5FEB389-1B31-4C94-AB99-7174F035A32A.png
    F5FEB389-1B31-4C94-AB99-7174F035A32A.png
    110,5 KB · Görüntüleme: 29
Saat 11 gibi musli yedim bir kase. Dun aksam da et sote yedim ekmeksiz. Azicik yuruyuslere de cikmaya basladim,esim evden calistigi icin firsatim oluyor. Evde diyet bozucu seyler var,arada nevrim dönüp bir pinçik yiyorum. Abur cuburlar bitsin diye dua ediyorum 😬

Şu an kahvaltı yapabiliyorum. Tam tahıllı ekmekle 2 kare tost yaptım 🫢 sağlıklı kahvaltılıklar 🥳

Yaaa çok iyisin işte aradığım irade😅
Biraz diş olayından üç gündür sıvı beslenıyorum açım resmen mecburen o da bu sonucta etkılı bence artık bıraz dururum bı ağırdan almaya başlarım gibi ama o zaman zaten gerçekten kalıcı oldugu anlamına gelıyo giden kiloların 😍
1 ay önce vucut ölçülerimi de almıştım mezuramı bulamadım sabah dişimde ağrıyordu hemen bişiler yiyip ilaç içme derdine düştüm ölçemedim onuda paylaşıcam ölçünce 😍

Süperrrsin 😍 tam tahıllı veya tam buğday ekmeği günde kaç tane yiyorsun Max veya min sınır koyuyormusun
Kahvaltı ıkı küçük kare ıse ıkı tava olanlar buyuk oluyor ondan bir tane akşamda aynı sekılde genelde bir dilim pilav bulgur çorbada buğday vs varsa yada patatesli bişey yiyorsam yemıyorum kuzum genelde bol salata ıle doyum noktasına ulaşıyorum
İki üçgündür bugun üçüncü günüm 20 lik çekildi operasyonla 5 dikişim var ac gezıyorum yoğurt corba mınık mınık yıyorum onun etkısı malesef oldu normal duzenıme dönsem dıyorum artık inşallah ama en az bir hafta daha sürer şişliğim aşırı oldu ağzımı açamıyorum hala sonra bı nebze yumuşak gıdalara gecıcem cıgneme yapamıyorum ara öğünlerimi hep sıkı tuttum emzırdıgım için acıkıyorum cunku Züber olur kuru kayısı artı ıncır kahveyle mutlaka yedım

Kahvaltı ıkı küçük kare ıse ıkı tava olanlar buyuk oluyor ondan bir tane akşamda aynı sekılde genelde bir dilim pilav bulgur çorbada buğday vs varsa yada patatesli bişey yiyorsam yemıyorum kuzum genelde bol salata ıle doyum noktasına ulaşıyorum
İki üçgündür bugun üçüncü günüm 20 lik çekildi operasyonla 5 dikişim var ac gezıyorum yoğurt corba mınık mınık yıyorum onun etkısı malesef oldu normal duzenıme dönsem dıyorum artık inşallah ama en az bir hafta daha sürer şişliğim aşırı oldu ağzımı açamıyorum hala sonra bı nebze yumuşak gıdalara gecıcem cıgneme yapamıyorum ara öğünlerimi hep sıkı tuttum emzırdıgım için acıkıyorum cunku Züber olur kuru kayısı artı ıncır kahveyle mutlaka yedım
Çok geçmiş olsun canım ya diş gerçekten zor inşallah eski düzenine ve sağlığına dönersin bir an önce 🙏🏻

X