2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Kiloyu değil de ben gerçekten incelmişim kızlar, dün eşim söyledi. Bugün de birkaç haftadır görüşmediğim arkadaşım sen zayıflamışsın hiç göbek falan kalmamış dedi 🥳🥳 bu gazla bazanın altından kotlarımı çıkaracağım yarın, bakalım kotlar ne diyecek 🤣🤣🤣

Kiloyu değil de ben gerçekten incelmişim kızlar, dün eşim söyledi. Bugün de birkaç haftadır görüşmediğim arkadaşım sen zayıflamışsın hiç göbek falan kalmamış dedi 🥳🥳 bu gazla bazanın altından kotlarımı çıkaracağım yarın, bakalım kotlar ne diyecek 🤣🤣🤣
Gerçekler kotta gizli 🤣

2günlük migren arası verince benimde hiç tartılasm yok cidden😊 ki hafta içi bakmıştım vereceğime almışım. Kesin 1kg olmuştur fark..
Yine de tartıldım. 71.8 çıktım. 800gr ile iyi kapatmışım haftayı. Anca kahvaltı edebiliyorum. Standart şeysiz kahvaltı + yatım kase tavuk suyu çorba 😊

Günaydın,
Sabah tartım 76.5 çıktı (gerçi çoraplarımı çıkarmayı unutmuşum, bir yüz gram düşelim🤪) bir önceki haftada aldığım bir buçuk kiloyu vermemişim de üstüne eklememişim de, o açıdan kendimi başarılı hissediyorum. Bu hafta diyete pek odaklanamadım çünkü açıkçası gırtlak meselesini kafamda bitiremedim, o yüzden tartıda bir kilo eksik görmek çok motive edici bir hedef olamadı benim için (çocuklardan fırsat bulup sakin sessiz bir köşede kahvem, çikolatam ve kitabımla takılmak daha cazip bir hedefti mesela veya keyif için mutfağa girip güzel bir şeyler pişirmek, misafirliğe gidip gerçek misafircilik oynamak veya tüm gün dışarda olmak ve acıkınca sevdiğim lokantalara kafelere gitmekvs.)

Ama bu hafta kıtlıktan tıkınırcasına (tatlı ağırlıklı) yeme isteğimi nispeten kontrol altına aldığım ve önceki haftalarda oluşturmaya başladığım yürüyüş rutinime büyük ölçüde sadık kaldığım için verimli bir hafta oldu sayılır.

Yarın okullar açılıyor, hedefler yüksek, umutlar büyük🤣 Herkese iyi pazarlar

X