2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar merhabalar bugün kontrole gittim kanama alanı oluşmadı tekrar çok şükür en çok ondan korkuyordum. Kalbini dinledik tekrar 140 atıyordu biraz araştırdım 140 altı erkek 140 üstü kız demişler tabi hurafe gibi biraz ama benim tam 140 çıktı

Hayırlısı olsun canım Dr a mi sordunuz kaç attığını

Kese gören kalp atışı duyan arkadaşlar listeyi güncellemek için beni bilgilendirin lütfen

Benimde kontrole gittiğimde 5+5 di kese 4+5 göründü. Olabiliyor öyle. Bende 2 hafta sonra tekrar gidicem. Bazen geç döllenme oluyor. Ultrasonda ortalama bir ölçüm yapılıyor. Sağlıkla alın kucağınıza

Íyi akşamlar her kese.Biz 6+1 haftadayız.Bugune kadar hep adet ağrısı çekiyordum ama bugün ağrı durdu.Endişeliyim çok bunu yaşayan oldu mu?Önümüzdeki hafta Salı doktor kontrolümüz var
Merhaba sizde de sat 6 eylülmü?Bende de doğum 13 hazıran görünüyor.Siz yumurtlama,döllenme ne zaman oldu biliyor musunuz?Bende pazar günü ultrasonda görünmedi,beta da 650ydi,o yüzden görünmemiş.Bende geç döllenme olduğunu düşünüyorum.Siz keseyi gördünüzmü?
Bende göğüsümde ağırlık,ağrıdan başka bir belirti yok,belimde bazen ağrı oluyor,işimden dolayı o da her zaman olan bir şey.

Merhaba, 8 Ekim hcg 1000 üzeri çıkmıştı ama kese gözükmüyordu.11 Ekim çağırdı o zaman kese gözüktü doktor 2000+ olursa gözükür demişti.Yumurtlama 20si diye tahmin ediyorum çünki baygin bir şekildeydim o gün acayip uykum vardı

Yorum yazdım üstte

R

Anne Grupları 2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı​

Bebeğimin cinsiyeti​

• Kız
  • Erkek
  • İkiz Kız
  • İkiz Erkek
  • İkiz Kız/Erkek
  • Üçüz / Çoğul

• Oyunuzu herkes görebilecektir.
Oy Ver Sonuçları Görüntüle.

Takip Et
•••
A-BH

A-BH

Aktif Üye​

Kayıtlı Üye
Íyi akşamlar her kese.Biz 6+1 haftadayız.Bugune kadar hep adet ağrısı çekiyordum am
Merhaba, 8 Ekim hcg 1000 üzeri çıkmıştı ama kese gözükmüyordu.11 Ekim çağırdı o zaman kese gözüktü doktor 2000+ olursa gözükür demişti.Yumurtlama 20si diye tahmin ediyorum çünki baygin bir şekildeydim o gün acayip uykum vardı

Merhaba ben de 5+1 deyim keseyi gördük 4.2 mm dedi 7. Hafta kalp atışı için gideceğiz 1 kasım gibi düşünüyorum

Merhaba kızlar size bir sorum olacak 7.Haftanın içindeyim çok şiddetli mide bulantım, halsizliğim ve baş ağrım var sizce normalmi ilk hamileliğimde değil yaklaşık iki haftadır böyle fikrinizi almak istedim

Yanlış yazmim 6+3 günlük tam olarak kusura bakmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…