2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Suyu çok için,gece her emzirmeden sonra 1 kupa(300ml) su içtim,oğlum 2 saatde bir uyandı,emdi,doydu ve uyudu.Dün öğleden akşama kadar memedeydi ve uyumuyordu,saat 9da anca uyuta bilmiştim.Çişli bez sayı normalse,kakası normalse doyuyordur.Bebekler memedeyken huzurlu oluyorlar,her defa meme istemesi açlıktan olmaya biliyor

38+3den selamlar hanımlar... Benimle aynı olan hamislerim var mı acaba ne durumdasınız ses verin şikayetlerimizi dertlerimizi anlatalım bı sadece benim mi böyle acaba hissinden kurtulalım yeni doğum yapmış annelerimize gazsız bol sütlü günler. Eli kulağında olanlara da hayırlı kolay doğumlar olsun inşallah

Tebrikler,Allah analı-babalı,sağlıkla büyütsün

Benim ki sarılık oldu çok uyuyor doktor. Hastanedeyken dediki sarılık uyutuyor hemde derin uyuyor aşırı zor uyandırıyorum sizde bir kontrol edin ten rengini gözünün beyazını falan oradan da belli oluyor
Nasıl tedavi oldu peki? Kontrolü çarşamba günü bende gözünün daha sarardığını görüyorum

Nasıl tedavi oldu peki? Kontrolü çarşamba günü bende gözünün daha sarardığını görüyorum
En iyi tedavi yemesi ne kadar çok kaka yaparsa o kadar çabuk atıyor ben bir gecede 15 değerden 10 a düşürdüm bizi öyle taburcu ettiler ama sabaha kadar bebeğe uyandırıp mama anne sütü emzirme her defa hepsini yaptım saat başı gibi yani şimdi evde devam ediyorım perişan oldum belki ama değiyor sonuç alıyorum birde gün ışığı alsın d vitamini önemli aşırı önemli hem tablet verdiler hem gün ışığı görsün mutlaka dedile

Bende cok içiyorum ama sadece meme emerek doymadı henüz bebeğim süt arttirici seyler de yemeye dikkat ediyorum belki zamanla sütüm artar da yeter inşallah teşekkür ederim canim

Senin dediğin gibi olmuş olabilir çünkü benim de bugün acı geçti. Bandım çıkmak üzere diye kafama takıyodum doktor ben çıkarcam dedi su geçirmeyen bant taktı. Sürekli duşa gire gire çıkmak üzere. Çarşamba gününe kadar dayanır inşallah

Sağlık ocagina gittik bugün ebeden rica ettim sarilik icin de kan aldik değeri 10 çıktı. Carsamba günü taburcu olurken 5di degeri bende senin gibi artik her emzirmede mama da veriyorum atlatiriz inşallah hastaneye yatmadan.

bugün ben dikişimi aldırdım biraz sızı bende de var. öncesinde doktor her gün pansuman yap demişti son 5-6 gündür açık geziyordum. banyo yaptıkça bant takıp banyodan sonra çıkarıyordum saç kurutma makinesi tutuyordum

şimdi yazınca fark ettim de bu süreçte benim sadık yarim saç kurutma makinesiymiş

Kızlar bugün doktor kontrolümüz vardı bebiş 13 günlük . Sabah eşim işe gitti ben evde ilk kez tek kaldım öğlene doğru geldi hastane için . Çıldırmak üzereydim ki yetişti dün gece hiç mamasız geçirdik üç kere emdi yattı sabah 9 gibi 30 cc lik mama verdim memeler dinlensin diye uyudu güzelce 10 gibi uyandı ama ne uyanış . Elini koparıcak açlıktan bir o meme bir bu meme en az 4 5 kere emzirdim bir saatte susmadı ben ağlamaya başladım artık ki eşim geldi o ara. Doktora anlattım bu durumu. Emzirme işini en az 2 2 buçuk saatte bir yapmalısın ki süt dolsun ve bebek hava çekmesin dedi baktın ki süt yetmiyor ve yine istiyor günde 4 5 kere meme artı 30 cc mama ver dedi ay bi rahatladım ilk defa bir doktordan mama lafı duydum zaten veriyodum ama hep huzursuz. Bebek bir haftada günlük 20 gram almış ilk hedefimiz günlük 30 yapmak . Haftaya yine kontrol var inşallah kilosunu alır bebişim ama mama vericeğim için hemde doktor kontrolünde çok mutluyum çünkü kim ne derse desin sütüm yetmiyor!

Çok geçmiş olsun ya bana attığı dikiş kendi düşen cinstendi bant bile bırakmadı eve geldiğimde hiç bişey yoktu dikişin üstünde o anlamda kolay geçti dikiş olayı inşallah sizinki de dayanır duşa girmemek mümkün değil ki her sabah leş gibi uyanıyorum emzirirken terlemekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…