2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sıvı olanları eline ekmek verip aradan ben yediriyorum, benim kızımda bi ara öyleydi, çoğunu atıyordu yemek istemiyordu, bizi izliyordu hep, şimdi alıştı, masanın başına sandalyesini çekiyorum önüne katı yiyeceklerden koyuyorum yiyor çoğunu, dün sebzeli pilav cacık yaptım pilavı önüne koydum aradan ben yedirdim. Dun bi video izledim, telefon tabletle yemek yiyen çocukla çöp kutusu arasında bi fark yoktur
Nasilki çöp kutusu içine çöp atıldığının farkında değil çocukta ne yedeğinin farkında değil diyordu. Benim oglumda oyle, bende kolaya kactim ben mukemmel anneyim demiyorum, o aliskanlik geçmiyor, birakmiyor hala tabletil

A-BH, post: 77401163, member: 807958"]
Bizim burada rutin demir kullanımı yok,iştahı,kilo alımı iyi olduğu için test yaptırmadım,belki bizde de demir düşük.Nefesi kaç saniye kesiliyor?
[/QUOTE]
2 3 sn ancak kesiliyor
Kendi düşüyor mu yoksa .istediği yapilmayinca bilerek mi vuruyor
Yok dengesini kaybedip düşüyor kendi vurmuyor

2 3 sn ancak kesiliyor

[/QUOTE]
Doktora sor ama belki normaldir. Tamamen yuruyemedigi için.

Kızlar dün Ankara da bilinen bir pastacılık da fiyat sordum 10 kisilik pastaya 1400 gibi fiyat istedi. Pastayı yaptıracağım ama 10 kişilik kime yetecek. Galiba normal resimli pastacılık yaptıracağım

Ben de muzu doğrayıp önüne koyuyorum,o yerken ben kahvaltıyı hazırlamak için bir az vakit kazanmış oluyorum.Benimki de elini yoğurta,muhallebiye daldırıyor son zamanlar

2 3 sn ancak kesiliyor

[/QUOTE]
benim oğlumda da 2-3 saniye.Doğum gününden sonra tahlil yaptırmak istiyorum

2 3 sn ancak kesiliyor

Doktora sor ama belki normaldir. Tamamen yuruyemedigi için.
[/QUOTE]

2 3 sn ancak kesiliyor

benim oğlumda da 2-3 saniye.Doğum gününden sonra tahlil yaptırmak istiyorum
[/QUOTE]
Doğum gününden sonra 1 yaş kontrolüne gotureyim diyorum o zaman dr a danışayım

Kızlar dün Ankara da bilinen bir pastacılık da fiyat sordum 10 kisilik pastaya 1400 gibi fiyat istedi. Pastayı yaptıracağım ama 10 kişilik kime yetecek. Galiba normal resimli pastacılık yaptıracağım

Offf çok ya, deli paralar geliyor hala binlikler bana, 10 kisilik dedigin pasta, benim yaptığım pasta kadar var yok 16 dilim olmuştu benim yaptığım. Kız valla yakın olsak ben sana yapardım, ben veremem o parayı pasta için. Benim kafamdaki hesap şöyledir, hayalimde bi elime o ürünü alırim bi elimede istenilen parayı dengede kalırsa alırim ama yok ya şu neki bu parayı vereyim dediysem bitmiştir asla almam ve benim gözümde o pasta 1400 tl etmez, şu anki ekonomi bazında etse etse 600 tl eder

Fiyat algımızı kaybettik ne deseler aaa tamam diyoruz .
Maşallah ne beceriklisiniz

Fiyat algımızı kaybettik ne deseler aaa tamam diyoruz .
Maşallah ne beceriklisiniz
Aynen öyle, bazı şeylerin parası oturmuyor kafama.
Mutfağa ilgim var, çok seviyorum, kendimi iyi hissediyorum biseyler yaparken, çocuklarımı dünyanın nimetlerinden mahdum etmek istemiyorum, asgari ücretle çalışıyor eşim, herşeye yetişemiyor, oğlum pizza ıstiyor onuda sadece sucuk kaşar yiyor başka malzeme yemiyor, küçük boy bi pizza 200 tl olmuş, yoğuruyorum az biraz hamur, mayalaninca tavaya yayıyorum uzerine sosu sucugu kaşarı koyuyorum bayila bayıla yiyor, pasta, ekler, baklava cani ne çekerse yapıyorum, mutfağı sevdiğim için zor gelmiyor bana

Biz diş fırçalamaya başladık, oğlumun en severek yaptığı şey şaşkınım, sürekli banyo kapısına gidip elini yıkayıp dişini fırçalamak istiyor, bazen diş macunu sürmüyorum hemen işaret ediyor çünkü macun muz aromalı, ağzını bizim gibi açmadığı için iyi fırçalanmıyor ama. Yemek konusunda biz de kötüyüz önceden şarkı söylerdim çok hoşuna gider yerdi çok yorucu oluyordu ama artık böyle yemiyor bende yedirirken şarkı açıyorum tv den çünkü gerçekten gücüm kalmadı uykusuzluk bi yandan işler bi yandan.

Ahh canım çok geçmiş olsun, ortalıkta değişik değişik hastalıklar var ya, bizde ailecek boğaz enfeksiyonu olduk, burun akıntısı var, benim ses gitti, biz giden kış hiç kar görmedik mikrop kırılmadı, hastalıklar hortluyor

Sizede geçmiş olsun gerçekten öyle çocuğu ebden çıkarsan bi türlü çıkarmasan başka türlü işte

çok geçmiş olsun.
Benim oglumda grip oldu, burun akintisi 2 haftadir gecmedi. Onun disinda iyi. Ben de olmustum simdi tekrar oluyorum galiba.

Doğumgünü icin planlar yapıyorum ben de, pastayi evde yapmak.istiyorum.ama.bakalim

Evet bana da çok pahalı geldi. Kimseye de yetmeyecek incecik dilim koyarsam yeter
. Resimli pasta yaptırayım en jyisi

Hangi macunu aldınız. Ben baktım macunlara ama yaş aralığı uymuyordu sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…