Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Yaptır bence de canım hakkında hayırlısı olsun. Bana da benimki de tutmadı gibi geliyo 2. Yi yapacak gücüm yok şuan pek biraz ara verip öyle denicem sanırım belki direkt tüp bebeğe geçebilirim en zoru da beklemek ya

Tüp bebek düşüncesi bendede var ama şuan maddi olarak o daha yıpratıcı aşılama toplam 11 bin civarı gitti bir kez daha denemek istiyorum 2 de şans oranı daha yüksek

Tüp bebek düşüncesi bendede var ama şuan maddi olarak o daha yıpratıcı aşılama toplam 11 bin civarı gitti bir kez daha denemek istiyorum 2 de şans oranı daha yüksek
Haklısın canım benim de maddiyatım çok iyi değil tabi tüp bebek için aslında ama bi şekilde hallederim diye düşünüyorum. Aşılama şansı yükseliyorken belki aşılama da olabilir bilmiyorum kafam çok karışık

hangi hastanede verdiyseniz örnek laboratuvar sonuçlarını internetten öğrenebilirsin sende kontrol et yine benim eşimde çok stres yaptı zaten başka sıkıntılarımız vardı kiracıyız ev sahibi evi sattı ortada kaldık derken gerildik oda etkiledi hemde baya bi inanmıyordum bu kadar etkileceğine ama etkiliyormus stres inşallah 1 tanesi yeterli ama şans düşüyor ya nebliym

Bende aynı durumdayım maalesef herşey çok masraflı o yüzden aşılamaya devam edicem olmazsada Allah yardımcımız olsun

Bende canım 2 den sonra tüp bebek istiyorum. İnşallah hiç birimiz için gerek kalmadan olur

Ben hastanede değil özel muayenehanede yaptırdım. Göremiyorum o yüzde. Stresin etkisi çok canım akışına bırak elden bişey gelmiyor malesef

Ben hastanede değil özel muayenehanede yaptırdım. Göremiyorum o yüzde. Stresin etkisi çok canım akışına bırak elden bişey gelmiyor malesef
Yarın arayın mail olarak atarlar size bence elinizde olsun lazım olur inşallah olur bu sefer gerek kalmaz ama olmazsa doktorların değerlendirmesi için gerekli. Öyle artık gerisi nasip diyip bekliyorum

Agrım vardı biraz gün boyu ama suan daha iyiyim sen nasılsın sperm degerleriniz nasıl cıktı .
Tek taraflı mı ağrınız oldu benim sağ tarafta yumurtam vardı ondan cok ağrım oldu çatlağını hissedecek kadar. Bende iyiyim moral olarak bitiğim biraz yıkama sonrası 3 milyondu

Tek taraflı mı ağrınız oldu benim sağ tarafta yumurtam vardı ondan cok ağrım oldu çatlağını hissedecek kadar. Bende iyiyim moral olarak bitiğim biraz yıkama sonrası 3 milyondu
3 milyon oldugunu nasıl anlıyorsunuz doktor spermler iyidi dedi bana raporda elimde ama ben anlamıyorum atsam anlarmısınız tek taraflı degildi bazen bel bazen kasık agrısı oldu gün boyu sürdü

3 milyon oldugunu nasıl anlıyorsunuz doktor spermler iyidi dedi bana raporda elimde ama ben anlamıyorum atsam anlarmısınız tek taraflı degildi bazen bel bazen kasık agrısı oldu gün boyu sürdü
Atın resmini siteye ben yardımcı olmaya çalışıyım. İnşallah olur gebelik o kadar streslym ki siteden çıkamıyorum sürekli okuyorum biseyler.

Kızlar doktoru aradım şehir disindaymis, mesajla ulaştım şükür hasta olduğumu söyledim. Parol ve bir antibiyotik ismi verdi serum yaptırabilirsin bunu dedi.
Acile gittim o antibiyotik yokmuş ellerinde parol ve bazı vitaminler serum olarak aldım.
İnşallah daha iyi olurum. Bugün 2 saat işten erken geldim, yarın 2 saat geç gideceğim.
İşten böyle izin almaktan nefret ediyorum, zaten tedavi için durmadan izin alıyorum 1 haftadır hastalıkta çok yordu beni.

C

Canım adetin geldi mi? Son durumun ne? Bir ümit belki sonradan pozitife dönmüştür testin

merryliya kuzum senin kesin geldi adetin? Emin misin? Belki yerleşmeli birşeylerdir
Canım sabah test yaparken peceteye biraz kan geldi sonrası birşey olmadı. Geceye doğru lavaboya girdikten sonra az miktar peceteye yine geldi. Şuan birşey yok ama sökülemiyor gibiyim yarına veya birgüne çoğalır kanama

Evet öyle bu günümüze de şükür elbet nasip olur. Asla umutsuz değilim olacağını biliyorum sadece vaktini bekliyor o vakte kadar rabbim hepimize sabır verir inşallah. Allah böyle çırpınan herkese hayırlı sağlıklıli evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…