Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
İnşallah ❤ bugün kontrole gidicem bakalım hayırlı haberle gelirim inşallahh

Değiştircem gibi görünüyo zaten canım doktoru inşallah gerek kalmadan tutar

Sperm yıkama normal bişekilde hızlanırılıyor sadece doktorumun söyledikleri bunlar çipli aşılama ise hem yıkanıyor hem hızlandırıyorlar spermler yükseltiliyor ve şekil bozukluğu varsa spermin onlar elenip. düzeltiliyor spermlerin en iyileri en kaliteli olanları seçiliyor ve toplanıyor enjektöre

Çipli aşılamada idrara sıkışık yapıyorlar spermi düşük olana yapıyorlar bide canım

En azından bir tanesini çipli yaptırsaydın canım hepsi normal yıkama kullanmasaydın birde onu deneyip görseydin

Çipli aşılamada idrara sıkışık yapıyorlar spermi düşük olana yapıyorlar bide canım
İnstagramda nurhan kılıç hoca var çipli aşılamada çok iyi hatta yaparken varken anlatıyor kadın. Bir bakın isterseniz. Ben de ona gitmek istiyorum. Bana cok güven veriyor ama türkiyeye gitsem zaten tüp bebek transferi olurum gibi

Evet
Evet canım biliyorum o doktoru oda çok iyi bi doktor izlediğim kadarıyla onun videolarını. İzlerken çipliye karar verdim ve iyikide vermişim tuttu çok şükür Gaziantep’teki canım ben

Evet

Evet canım biliyorum o doktoru oda çok iyi bi doktor izlediğim kadarıyla onun videolarını. İzlerken çipliye karar verdim ve iyikide vermişim tuttu çok şükür Gaziantep’teki canım ben
Türkiye de olmuş olsam ben hemen ona giderdim. Aslında yine gitmek istiyorum ama 2 embriyom var hazır kayseri acıbadem de. Tüp bebek transferide olabilirim. Şuan kafam aşırı karışık zaten kışa kadar da gidemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…