Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
kızlar ben iğneye başladım bugün ikinci gonalimi yaptım benim de çipli aşılama olacak. cuma ilk kontrolümü yapacak o zaman yumurtla büyüklüklerini tabloya eklicem inş. Geçen seferkinde çok şiştim ve çatlatmadan sonra da depresiftim doktor size birşey tavsiye etti mi bu şişkinlik için ya da sizin önerileriniz var mı ☺️
Tabloya ekliyorum seni de kuzum. Hayırlara vesile olsun inşallah. Şişkinliğe ve depresifliğe çözüm yok sanırım. Ben de aynıyım ikinci aşılamandı değil mi canım?

C
Öyle yapmaya çalışıyorum tüm değerlerimiz her şey güzeldi ama olmadı vardır Allah'ın bir bildiği nasibi ne zamansa o zaman olur demek ki
Canım adetin geldi mi? Son durumun ne? Bir ümit belki sonradan pozitife dönmüştür testin

merryliya merryliya kuzum senin kesin geldi adetin? Emin misin? Belki yerleşmeli birşeylerdir 🥺

C

Canım adetin geldi mi? Son durumun ne? Bir ümit belki sonradan pozitife dönmüştür testin

merryliya merryliya kuzum senin kesin geldi adetin? Emin misin? Belki yerleşmeli birşeylerdir 🥺
Bugün hastaneye kan vermeye gittim kan verdim eve gelince adet olduğumu gördüm
C

Adet oldum canım

Hakkında hayırlısı olsun kuzum. Ben de sonraki aya çipli aşılama deneyip, sonra tüp bebeğe yöneleceğim sanırım kuzum. Yorulduk gerçekten.

Erken kuzum olsa bile çıkmayabilir
Aynen cok yorucu bir yolculuk. Ama sonunda çok şükür oldu sevınıcını yaşayacağımızı günlerde olucak ablamm. Hepimizi sınav dünyasındayız. Bizimde sınavımız buymuşş olana kadar devm edeceğizz yılmak yok sonucu güzel oluck hepimizin ınsallah

K keug0 canım daha erken değil mi? Ben daha yapmadım test negatif görürüm diye ödüm kopuyor nasıl yapıcam bilmiyorum😐 bugün çalışmaya başladım sancılar arttı. Göbek deliğime doğru iğne batmaları gibi acılar oluyor. Bunlar iğne etkisi sanırım çok fena etti beni

Tabloya ekliyorum seni de kuzum. Hayırlara vesile olsun inşallah. Şişkinliğe ve depresifliğe çözüm yok sanırım. Ben de aynıyım ikinci aşılamandı değil mi canım?
Canımıniçi benim ilki sadece çatlatma iğnesiydi aşılama ilk olcak ☺️ teşekkür ederim kuzucum 🙏

🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
@minadilda4 EylülGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
@sumeyye 130611 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
@Mimeily12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
@-nelly14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
@TOMURCUK_2721 EylülGonal-F
3​
🧿🤰
1. Aşılama
Çipli​
@mirasanne21 EylülGonal-F
3​
🧿🤰
3. Aşılama​
@mucizeolsunnnn22 EylülGonal-F
4​
🍀
1. Aşılama​
B balkalp 25 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
merryliya merryliya 27 EylülGonal-F
4​
💜
2. Aşılama​
@hayaldunyasi9228 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
@kuppkuppkupp28 Eylül
Gonal-F​
1​
💜
1. Aşılama​
K karkedkah 28 EylülGonal-F
2​
🍀
2. Aşılama​
K keug0 29 EylülKlomen
1​
💜
1. Aşılama​
Hayvanseverbiri Hayvanseverbiri 29 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
@Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
💜
1. Aşılama​
@Kbude6 EkimGonal-F
2​
💜
2. Aşılama​
edahandro edahandro
7 Ekim​
Klomen​
2​
💜
4. Aşılama​
damlasu14 damlasu14 9 EkimLetu
Fostimon
1​
💜
1. Aşılama​
@Gzzdtk9 EkimFemara
2​
💜
1. Aşılama​
B Babyboy05 9 EkimGonal-F
3​
💜
1. Aşılama
Çipli​
@ugurbocegi729 EkimKlomen
2​
💜
1. Aşılama​
@ELIF7007
💜
💜
💜
💜
@12sevgi12💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​
@Melyy1026Femara
💜
1. Aşılama​
kuzu_ kuzu_ Gonal-F
💜
1.
Aşılama
Çipli​

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

merryliya merryliya @festina lente @Mimeily @mucver veya mucver @sumeyye 1306 @reyhan boga @NGZNA @turuncummm @bebis6767 @berfin0518 @-nelly @kardrbc @fresa @esray35
kuzu_ kuzu_ ekledim kuzum. İnşallah ilk olarak cuma gün güzel yumoşlarının haberini alacağız 😍

K keug0 canım daha erken değil mi? Ben daha yapmadım test negatif görürüm diye ödüm kopuyor nasıl yapıcam bilmiyorum😐 bugün çalışmaya başladım sancılar arttı. Göbek deliğime doğru iğne batmaları gibi acılar oluyor. Bunlar iğne etkisi sanırım çok fena etti beni
Adetinizin kaçıncı günü başladınız yumurta geliştirici ilaca acaba

Sabahtan beri ara ara gelen karın ağrım dışında gayet iyiyim canım:) sen nasılsın
Benimde kasık ağrım çok oldu sabah tek taraflı sanırım yumurta çatlama ağrısıydı 😊 ama çok umutsuzumm eşimin değerleri sıkıntısızdı aşılama için örnek verdiğinde berbat cıktı 3 milyondu çok ağladım bilmiyorum

Benimde kasık ağrım çok oldu sabah tek taraflı sanırım yumurta çatlama ağrısıydı 😊 ama çok umutsuzumm eşimin değerleri sıkıntısızdı aşılama için örnek verdiğinde berbat cıktı 3 milyondu çok ağladım bilmiyorum
Deme canım ya bak ben onu hiç sormadım. Eşim stresten ve ortamın gerginliğinden çok az verebildi bide ama doktorum yeterli bile dedi de sayı olarak falan hiç sormadım ya. Bide üzülme ağlama o 3 milyondan biri elbet tutar inşallah şimdiden bozma moralini ağlama 💕

Canım benim ümidim yok zaten adet olucam o yüzden yapıyorum kasık agrılarım aynı ama kendimi aşılama oldugumdan beri normal günlerden daha çok yprfum sağlıklısz beslendim hata bende doktordan 2 aşılamayıda hemen istiycem ara verelim demişti bu sefer izin alıcam evde durucam bakalım

X