Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
açıklanamayan infertelite canım aşılamamın bugun 11. günü ama adet olucam kasıklarım öyle agrıyor aşılamadan sonra neredeyse hergün kasık agrısı yaşadım
Benimde açıklanamayan infertelife canım benim aşılama yapıldıktan sonra kasıklarım şişti bir hafta sertlik oluştu aşılamanın 9. Gününden itibaren bir şişti ve düzeldi ama hiç bir ağrım yoktu sonrasında 14. Gün test yaptım pozitif çıktı şuanda bel ağrım dışında hiç bir ağrım olmuyor bel ağrısında arada oluyor canım

Attım bu sekilde bizde normalde iler hozda hafif düsüklük vardı suan iler hızlıda kac sperm gosteriyor bu degerlere gore sperm sayısı falan

En azından bir tanesini çipli yaptırsaydın canım hepsi normal yıkama kullanmasaydın birde onu deneyip görseydin
Canım çipliyi araştırıyorum şimdi. Sperm için Lbaratuvar buldum. Doktorumla konuşacağım. Çipli olacağım sonuncu aşılamamı kuzum. Tabi inşaşşah hamileyimdir de gerek kalmaZ

Morfolojiyi bilmiyorum o konuları anlamıyorum ama sayısı hızı baya iyi gibi geldi bana kuzum

Canım çipliyi araştırıyorum şimdi. Sperm için Lbaratuvar buldum. Doktorumla konuşacağım. Çipli olacağım sonuncu aşılamamı kuzum. Tabi inşaşşah hamileyimdir de gerek kalmaZ
canım istanbulda mısın neresi yapıyormuş fiyat sordun mu

canım istanbulda mısın neresi yapıyormuş fiyat sordun mu
Yok kuzum İstanbul'da değilim. Ben sadece düzen labaratuvarına sperm işlemini sordum 2500 dediler. Kendi doktorumla görüşmedim. Bilmiyorum yapabilecek mi. Aynı işlemde yapar diye tahmin ediyorum.

Yok kuzum İstanbul'da değilim. Ben sadece düzen labaratuvarına sperm işlemini sordum 2500 dediler. Kendi doktorumla görüşmedim. Bilmiyorum yapabilecek mi. Aynı işlemde yapar diye tahmin ediyorum.
bizim zaten normal yıkamada 1750 tl di bende bulsam iyi olur ddaha cok avantajlıysa

bizim zaten normal yıkamada 1750 tl di bende bulsam iyi olur ddaha cok avantajlıysa
Canım istersen doktoruna sor. Ben muayenehanede oluyorum. Normalde de spermleri kendimiz labaratuvardan alıp götürüyorduk. Bunda da alıp götüreceğiz. Senin sperm işlemi de aynı yerde oluyor mu dışardan labaratuvar hizmeti alabilir misin bunları sor ama inşallah hamileyizdir de gerek kalmaz.

bende zaten dışardan sprem yıkatıp muayenehaneye götürüyorum canım

H hayaldunyasi92 K kuppkuppkupp bugün idrar testi yapan var mı aranızda? K kuppkuppkupp sanırım sen sonraki günler direk kan verecektin diye hatırlıyorum. H hayaldunyasi92 sen de durumlar nasıl kuzum?

Yarın da K keug0 ve Hayvanseverbiri test yapmayı düşünüyor musunuz canlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…