Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Hakkında hayırlısı olsun kuzum. Erken gelebiliyor böyle sonraki aylarda güzel haberlerini alacağız inşallah
ay günüm gelseydi bari test için gitseydim hastaneye ya sinir bozucu gerçekten.12 ğün neden erken gebelik testi pozitif çıkar anlamıyorum.bütün absürtlükler bende ya

ay günüm gelseydi bari test için gitseydim hastaneye ya sinir bozucu gerçekten.12 ğün neden erken gebelik testi pozitif çıkar anlamıyorum.bütün absürtlükler bende ya
Erken gebelikler yanıltıcı olabiliyor kuzum. Belki iğne etkisini çıkarmıştır. Erken test yapmak da çok doğru değil aşılamada. Dediğim gibi 12. Gün kaset test en ideali önümüzdeki ay güzel haberleriniz alırız inşallah

Artık yapacak bir şey yok canım adet oldum devamı da geldi,

Kizlar benim hayatimda ilk defa boyle bir akintim oldu cok afedersiniz beyaz bir parca geldi. Adet de olamadim henuz anlamadim. Progestani birakali neredeyse 3 gun olacak. Karnimin sisi azaldi. Agrim da yok anlamadim bu nasil is. Ins sizi huylandirmamisimdir boyle soyleyerek. Asilamadan sonra boyle bisey yasayan duydunuz mi hic?

Geçen hafta perşembe aşılmam oldu cumadan sayıyorum ozaman bugün 7 . Oldu belirti için çok erken mi acaba bende bakmıcam kendimi dinlemicem dedim burda buldum kendimi
Erken evet kuzum. Zaten iğne hamilelik belirtisi gösterilmesine sebep oluyor. Belirti aramak çok doğru olmaz canım. 12. Gün kaset testi yaparsın, bebiş varsa %90 silik çizgini görürsün canım hakkında hayırlısı olsun umarım bebeğin seninledir.

Test yaptın mı canım bugün? Ben beyaz parça değil ama yoğun beyaz ve sarı akıntı gördüm adet öncesi.

Test yaptın mı canım bugün? Ben beyaz parça değil ama yoğun beyaz ve sarı akıntı gördüm adet öncesi.
Canım benim normal kaset test roll markayla yaptım belki dedim geç düşer idrara yüzde 1 ihtimal tabi ki negatif çıktı. Akıntım da çok normalde olmazdı. Düzenim şaştı sanırım.Haftaya tekrar doktora gidicem artık.

Yaaa teşekkür ederim inşallah hepimiz en kısa zamanda güzel haberler alrız beklşyecez bakalım 12 kasım beklenen adet tarihim

Yaaa teşekkür ederim inşallah hepimiz en kısa zamanda güzel haberler alrız beklşyecez bakalım 12 kasım beklenen adet tarihim
Benimde 8. gün Canım hissettiğim birşey yok açıkçası inşallah pozitif haberleri alırız
inşallah canım benim inşallah haberleşelim bişey olursa çok heycanlıyım allah gönlümüze göre olanı versin hepmize inşallah

Anladım kuzum. İlaçlar dengeleri şaşırtıyor biraz malesef

Amin inşallah canım benim inşallah. Benim adet tarihim 9 Kasım kan testi içinde 8 Kasımda hastaneye çağırdılar. Bir gün evvel kendim test yaparım büyük ihtimal inşallah sonuç hepimiz için güzel olur. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla evlat nasip etsin. Benim ilk günler iğnenin etkisinden şişlik göğüs ağrısı vs vardı. Ama şuan hiç birşey yok sende var mı canım?

Kızlar bu kaset test dediğiniz ne oluyor. Burada bir sürü idrar test örnekleri duydum :) Ne kadar cahilmişim

Yerleşme kanaması once pembe sonra kanama oldu doktor bunu söyleyince direkt yerleşme dedi. Tabi ben panik ertesi gün gittim evet bir sorun görülmedi çok şükür. Sen ne yaptın ne durumdasin? Gidebildin mi hastaneye?

Yerleşme kanaması once pembe sonra kanama oldu doktor bunu söyleyince direkt yerleşme dedi. Tabi ben panik ertesi gün gittim evet bir sorun görülmedi çok şükür. Sen ne yaptın ne durumdasin? Gidebildin mi hastaneye?
Çok şükür canım sevindim :) Ben henüz gitmedim şişliğim daha iyi şuan yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Gün sayıyorum haftaya belli olacak artık.

Günaydın kızlar ;dün buraya 11 gün adet oluyorum diye yazmıştım akşam çok kötü kanamam ve ağrım oldu acile gittim Beta yapıldı tabii ki negatif ,siz olun 14 günden 15 günden önce kesinlikle test yapmayın pozitif çıkabiliyor ve bu testler 11 ve 12 ğünde yapılan testler.sonra benim gibi hevesiniz kursağinizda kalabilir

Son düzenleme:
Canım çok geçmiş olsun herşeyden önemlisi senin sağlığın önce sen iyi ol sonra sağlıklı bedenin elbet bebeğinle kavuşucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…