Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kızlar gebelik testini sırf deneme amaçlı hergün yapıyorum daha önce böyle sık test yapmamıştım hangi gün çıkarıyor en erken onu anlamaya çalışıyorum. Biraz önce ayıptır söylemesi döner yerken birden öğürtü geldi ağzımdan çıkarttım hiç olmazdı inşallah gebelik belirtisidir 😍

Kızlar gebelik testini sırf deneme amaçlı hergün yapıyorum daha önce böyle sık test yapmamıştım hangi gün çıkarıyor en erken onu anlamaya çalışıyorum. Biraz önce ayıptır söylemesi döner yerken birden öğürtü geldi ağzımdan çıkarttım hiç olmazdı inşallah gebelik belirtisidir 😍
Ayy inşallah canım :KK68:

Testler şimdilik böyle

Eklentiler

• 0740485A-B393-4D26-8FEA-351806921F96.jpeg
    0740485A-B393-4D26-8FEA-351806921F96.jpeg
    52 KB · Görüntüleme: 43
Sen hangi gün test yapacaksın canım
bende dün erken gebelik testi yaptım cnm tek çizgi gördüm hatta moralim çok bozuldu iğnenin etkisi bile yok bende dedim ama dikkatlice bakınca 2. silik çizgiyi gördüm. Pazartesi 12. gün Pazartesi yada Salı yaparım testi. Benim bugün tansiyonum düşük gibi ölçmedim henüz ama baş dönmesi oldu ara ara ama aşılamaya yormadım.

bende dün erken gebelik testi yaptım cnm tek çizgi gördüm hatta moralim çok bozuldu iğnenin etkisi bile yok bende dedim ama dikkatlice bakınca 2. silik çizgiyi gördüm. Pazartesi 12. gün Pazartesi yada Salı yaparım testi. Benim bugün tansiyonum düşük gibi ölçmedim henüz ama baş dönmesi oldu ara ara ama aşılamaya yormadım.
Silik gördüysen değerin artmaya başlamıştır yarın yapsan biraz daha koyulaşır bende yarın yapacağım testten umutluyum bakalım biraz belli olsaydı

Silik gördüysen değerin artmaya başlamıştır yarın yapsan biraz daha koyulaşır bende yarın yapacağım testten umutluyum bakalım biraz belli olsaydı
çok fazla anlamıyorum canım silikleşmesi neden koyulaşması neden iğne etkis mi artık umutlanmak istemiyorum Pazartesi hayırlısıyla yaparım bakalım ne olcak senin yarın kaçıncı gün oluyor canım

aa biz aynı yaptırmışız canım bende Çarşamba günü sabah 10 da yaptırdım ama aşılama günü hariç sayıyorum günleri :)
Tüp bebek bu kadar heyecanlı değildi sanki aşılama daha doğal olduğu için mi bilmiyorum çok merak ediyorum tutacak mı tüp bebek madden çok zor olacak o yüzden de biraz tutsun diye çok istiyorum sanırım

Merhaba kızlar benimde aşılamada 9. Günüm inşallah hamileyimdir . Bende hiçbir sorun yok eşimde şekil bozukluğu vardı. Klomen + gonalf75 kullandım ve sonra çatlatma iğnesi yaptım ve aşılama yapıldı benim gibi olup hamile olanlar varmı

Amin inşallah canım benim inşallah. Benim adet tarihim 9 Kasım kan testi içinde 8 Kasımda hastaneye çağırdılar. Bir gün evvel kendim test yaparım büyük ihtimal inşallah sonuç hepimiz için güzel olur. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla evlat nasip etsin. Benim ilk günler iğnenin etkisinden şişlik göğüs ağrısı vs vardı. Ama şuan hiç birşey yok sende var mı canım?
Sık idrara çıkıyorum arada karnıma giren bi agrı dışında bişey yok ama idrar yolu enfeksiyonum olabilir aık yaşıyorum bu sorunu

X