Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kızlar nasipse bu ay ikinci aşılamam olacak. Bugün adet oldum 2. Veya 3 . gün gidecektim fakat aynı hastaneden bir arkadaş doktorların ayın 1 ile 12 si arası kongrede olacak dedi bilgisi olan var mı acaba

Kızlar nasipse bu ay ikinci aşılamam olacak. Bugün adet oldum 2. Veya 3 . gün gidecektim fakat aynı hastaneden bir arkadaş doktorların ayın 1 ile 12 si arası kongrede olacak dedi bilgisi olan var mı acaba
Bende bugün adet oldum canım 2.asilamayı denicem bu ay yine hakkımız da hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırız ilk aşılama da hangi ilaçları kullandın acaba bana sadece femara vermisti doktorum

Umarım bu ay olur bir ay daha beklemek istemiyorum yani doktorlar kongrede ise kalıyor. Geçen ay ara vermiştim çünkü devlette yapıyorum ben

Canım bugün bi doktor paylaşmış kongre var diye ama tarihlerini bilmiyorum. İllaki yerine bakan birilerini bulursun bence.

Olumsuz olsada çok uzulmeyecem çünkü kendimi tüp bebeğe çoktan hazırladım Allah'ım yardımcımız olsun amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…