Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
İyiyim kuzum adetimi bekliyorum. Tabi önceliğim inşallah kendiliğinden hamiş kalmam. Haftaya Çarşamba veya parşembe test yapmaya başlarım. Haftaya pazar adet günüm.

Sen naptın? Yeğenim nasıl
Ay canımsın valla bugun bulantılarım basladı kotu gecti bugun hftaua persmbe insallah kalp atısını duyacagız insllah hepiniz bu anı yasayın insallah

Ay canımsın valla bugun bulantılarım basladı kotu gecti bugun hftaua persmbe insallah kalp atısını duyacagız insllah hepiniz bu anı yasayın insallah
Bulantı mulantı oh ben çok seviyorum bu belirtileri sen zorlanıyorsun belki ama iyiki var walla bulantın bebiş orda işte eminiz kalp atışını duyunca da haber et bana kuzum sizi çok merak ediyorum

Almayı düşünüyorsan öneririm canım. Eşinde de sperm desteği istiyorsanız maxigo takviyesine bakabilirsin.

Kadın için maxijuno
Erkek için maxigo

Veya

Kadın için promotil women
Erkek için promotil man
Aynen eşim için de. Maxigo aldm ne kdr kullanmam gerek peki

Bnmde aynı bnde üç kez femara denemem oldu başarisiz oldu bi klomen denemem oldu aşilama hiç olmadi eşim yanımda değil bu sebeple tüp bebek düşünüyoruz farkli ülke de işi gereği bunun için istiyorum açikçasi

Aynen eşim için de. Maxigo aldm ne kdr kullanmam gerek peki
Bu tür takviyelerin 3 ay düzenli kullanımı öneriliyor.

Ben kendi doktoruma "vitamin kullanıyorum zararı olur mu?" Diye sormuştum

"Zararı olmaz ama mucize de bekleme, psikolojik olarak kendini daha iyi hissedeceksen kullan, zararı olmaz ama yararını görebilirsin" demişti kuzum. O sebeple bence bu tür vitaminleri kullanmayı ben seviyorum. Üç ay kullanıp denemekte fayda var canım.

Başladim bakalim bugün 2.günüm henüz omepaq10 da kullaniyorm ekstra inşallah faydasi olur ocakta tüp bebek başlicaz

Anladım canım. Tüp bebeği ne zaman yaptıracaksın? Çünkü şöyle açıklayayım; ben bu vitaminleri aşılama sürecinde kullandım, 8 ay içinde 4 kez aşılama oldum, aşılama olmadan kendim denediğim aylar oldu, bu süreçlerde bu takviyeleri kullandım.

Ancak;
Bu ay tüp bebek düşündüğüm için halen elimde olmasına rağmen içmiyorum. Bıraktım. Vücudumu arındırıyorum. Çünkü bu vitaminler yumurtlamaya teşvik ediyor vücudu. İçinde inositol muydu birşey var.. kist mist olmasın diye bu ay doğal akışına bıraktım. Sadece elenatal isimli Multivitamini kullandım. Tüp bebekte çünkü iğneli yumurta büyütme yapılıyor. Böyle takviyeleri gerek kalmayacak muhtemelen. Gerek olursa da doktor takviye verecektir.

Aaa öylemii bilmiyordm inan ki bn tüp bebeğe de faydasi olur die içiyorum ocak ayında ya da aralık ayında olcak bnnm tüp bebek bn faydası olur die. İçiyorm doktor vermedi ne yazık ki. Bunlarda çok pahali 720 liraya aldm maxijnoyu

Siz nerede yaptiracaksnz bn bahçeci ile görüştüm üsküdardaki 90.000 maliyet. Çikardilar orada yaptirirm hralde

Canım bu ay kullan ama Aralık'ta tüp bebek yaptıracaksan o ay kullanma. Dediğim gibi kist mist de yapabilir. Yumurtalıkları gereksiz yormanın bi anlamı olmaz. Ben geçen ay klomen+ çatlatma iğnesi ile aşılama oldum ve kist oldum. Bu vitaminleri de kullanmıştım. Vitaminlerden olduğunu düşünmüyorum ama tabi tam nedenini de bilmiyorum. Kistim çıktığı için ve doktor "aşılamada yoğun ilaç kullanımı olduğu için vücudunun dinlenmesi daha iyi olur" dediği için bir adet dönemi bekledim, böyle inositol içeren vitamin içmiyorum. Sen de tüp bebek yaptıracağın ay dikkat et canım. OMEGA kullanabilirsin ondan zarar gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…