2023 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    253
Geçen bende tahin pekmez küçücük ekmekle veriyordum , baktım yemiyor üstünden su verirken bi baktım bi sürü damağına yapışmış , ödüm koptu, artık tahin pekmezi ekmekle vermiyorum
Ekmek bayat olsun canım taze ekmek çok tehlikeli ay bi büyüseler de rahatlasak

Ekmek bayat olsun canım taze ekmek çok tehlikeli ay bi büyüseler de rahatlasak
Ay evet ya bide o tam tahıllı ekmekten veriyordum nasıl oldu ne zaman o kadar fazla yapıştı hiç anlamadım , artık ekmek vermiyorum versem bile 1 k yemek 1k su veriyorum , ama oda doğru değilmiş , yani yemek ortasında su vermek , o yüzden vermiyorum artık

Hiç suyla falan uğraşamam yemekten sonra içerse içsin ekmek boğaz der bizde büyüklerimiz ama korkuyorum bende

Ben cok kucuk miktarlarda su veriyorum agzı temizlensin rahat yutsunndiye yemek sonunda mutlaka veriyorum, ekmek verecegimde de tost makinesinde kızartıyorum biraz o yumusak yapısı gitmiş oluyor boylelikle

Ay şimdiki çocuklar mı öyle benimki de dışarıda çok mutlu eve girmek istemiyor daha şimdiden böyle yürümeye başlayinca napicaz bakalım

Yorumlarınız ve önerileriniz için hepinize çok teşekkür ederim en mantıklısı elektrikli doğru zaten süt azaldı ve inşallah 1 sene kullansam zaten o hakkını verir

septembrmom ah canım bizde o durumu yaşadık 2 kere hemde .. ilk zamanlar ekmek veriyordum damakları sert değildi ona güvenerekten vermeye devam etmiştim sonra ne oldu ise çocuk kaldı öyle ben dondum eşim sırtına vurup çıkardı … bi keresinde de salatalık kaldı .. ekmek ve salatalık vermedim bi süre.. şimdi bi tık daha iyiyiz çiğneme refleksi var .. dün akşam ekmek kenarı verdik korka korka bi baktım ekmek yok sağa sola baktık cidden yok .. meğerse yemiş , bi daha istiyor

Kızlar sizden bi fikir almak istiyorum ben oğluma 1 yaş doğum günü için yer bakıyorum Eylül olmasına rağmen dolmuş çoğu yer.. istediğim mekanda 1 hafta öncesine yer var.. fiyat falan aldık bakalım ..
şimdi konsept olarak organizasyon firması ile anlaşmadım , hatırlamayacak zaten
Eylül başı olduğu için şöyle bir şey düşündüm, fikir alışverişi yapalım
Eylül sonbahar olduğu için balon renkleri o şekilde tabi ben dolu dolu gözüksün diye x2 alacağım balonları .. one kutucuk yazısı ve 1 yaş yazısı .. Happy birthday yazısı da o şekilde olacak bir de gerçek ayıcık koyacağım direk şu ayıcık eline balon tutmuş gibi olacak sizce nasıl ?

Eklentiler

• IMG_5096.png
    497,7 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_5097.png
    313,9 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_5098.png
    253,7 KB · Görüntüleme: 36
Ben cok kucuk miktarlarda su veriyorum agzı temizlensin rahat yutsunndiye yemek sonunda mutlaka veriyorum, ekmek verecegimde de tost makinesinde kızartıyorum biraz o yumusak yapısı gitmiş oluyor boylelikle
Ya ben aksine yumuşak veriyorum hep şimdiye kadar bişey olmadı ama dikkat edicem artık
Suyu da zorla veriyorum içmiyor asla

Harika olur

Size de çok geçmiş olsun canım, insan o an donup kalıyor gerçekten. Eylül şuan her şeyi çiğniyor çok komik görünüyor Ben kendime güvenebildigim noktada devam edeceğim blw ye

Satista yok ama nasil bir kumas arayacagini anla diye buldum bizdekileri, su mickie mouse'lu olanin icindeki elyaf gozukuyor, diger mercan rengi olanin bizde sutlu kahvesi var, onun elyafi gozukmuyor. O daha bi tok kumastan.
Ben bu uyku tulumunu buldum, 12-18 ayi 210 liraya kaptım vallahi kuponlarla
Yeni uyku tulumları almıştım, bunu da deniyim konforlu görünüyor
Linkini de atıyorum

Kaç tog canım bu

Ya güzel görünüyor da işte erkek kısmı yok bnun hep kıza kıza
Başka hangi uyku tulumları aldın canım

Bizdeki bu kumas iste, demek yeni sezonlari kolsuz cikmis.

Hemen stoklayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…