2023 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    253
G Gulbahcem87 canım benim elektrikli al kolay olur ..
Evet canım teşekkürler elle sağmak hem zor olacak hem de benim sütüm bebeğime yetiyor ama hiç bir zaman dolup tasmadi akmiyordu yani ya da sürekli emzirdigimden bilemiyorum
işteyken ekstra gidemeyecegim için annem bir öğün verir zaten ben çıkışta doya doya emziririm

Maşallah bak öğrenmiş yavrum ama insan çok korkuyor ya Allah'ım sen koru yavrularımızı

Çok güzeller ya peki o 1.resimdeki balonları siz yapıp birlestirebilecek misiniz

Kızlar kulak kasimasi üst dişlerde mi oluyor bugün kalktığımizdan beri eller hep kulakta biraz da huysuz rahatsız ediyor belli ateşi yok ama ağrısı vs olmasın diye neler yaptınız

Biz zeytinyağında karanfil bekletip onu sürüyoruz çok iyi geliyor
Miktar nasıl? Bizimki çok uzun zamandır kulağını kaşıyor saçını çekiyor ense tarafını öyle bi kaşımış ki yara yapmış durumda ama diş çıkarmadı henüz kabarıklık falan da yok

Bizimki de iki yandan kafasını saçlarını öyle kasıyor ki aman Allahım emerken de bazen çok sert kasıyor yandan yandan ben düzeltiyorum o saçlarını bozuyor bugün kulak kasima biraz arttı

Kızlar selam, kızım gitari keşfetmeye çalışırken telini birden çekti parmağıni çizdi baya, kanadı. Bayadir kullanmadigimiz gitardi, görünürde paslanma yok ama her ihtimale karşı tatanoz yapılmalı mı sizce

Gözünüz aydın canım sağlıcakla kucağına al inşallah 2 çocuklu hunili analar kervanına hoşgeldin bence de pozitif olmaya bak Allah kolaylık versin ailen yakındaysa destekse kolay büyütürsün

2 4 ve 6.aylarda yaptırdık zaten bunlar koruyuculuk sağlamıştır Allahın izniyle

Gözünüz aydın canım sağlıcakla kucağına al inşallah 2 çocuklu hunili analar kervanına hoşgeldin bence de pozitif olmaya bak Allah kolaylık versin ailen yakındaysa destekse kolay büyütürsün
Teşekkür ederim canım hoşbulduk diyelim ailem uzakta ama bakalım Allah kolaylık sağlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…