2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende dizden aşağısı sol bacağım üc hafta önce çok ağrıyordu ..yani cekemiyordum bile yatakta elimle çekiyordum ..yürüme zorlu falan yaşadım ..ama.iki günde geçti yel girmiş diye düşündüm ..iki üç aradan sonra tekrar oldu ama o derece değildi ..şimdi hiç birşey yok şükür ..

Gebelikte yel girmesi de çok oluyor ..
Ama bazı başka ağrılarda var eğer kemikde. Dolayı ise magnezyum kullandirir doktorun
Benm kalçadan giriyor magnezyum kullanıyorum mesela 1 saat önce vardı yine geçti şuan ara ara oluyor internette gebelikte siyatik ağrısı diyor acaba öyle bşy mi ki bilemedim doktora sorayım bari

Benm kalçadan giriyor magnezyum kullanıyorum mesela 1 saat önce vardı yine geçti şuan ara ara oluyor internette gebelikte siyatik ağrısı diyor acaba öyle bşy mi ki bilemedim doktora sorayım bari
Evet gebelikte öyle ağrılar belki kan ister ..magnezyum kulamana rağmen oluyorsa..ve erken genelde son 3 ayda bacak ağrısı oluyormuş

Kızlarrr edepli çocuğum bugün gayet edepsizdi malı meydandaydı 😂😂 Sanırım önceki kontrolde ananesinden utanmış yavrum bugün babasının yanında gösterdi 😂😂 Oğlumuz geliyo Allah'ın izniyle pipisinin fotoğrafını verdi artık doktor 😂😂 İsteyen herkese sağlıkla nasip olsun

Bir de ben hareketlerini hissediyomuşum haberim yokmuş doktor pıt pıt hissediyor musun dedi evet dedim o tekmeleri dedi tam ultrasonunda beni tekmelerken yine pıt pıt oldu anladım artık hareket edince nasıl hissedildiğini 😂
Ooo hadi hayırlı olsun canım 🤩 yaa benim kız bu ara hiç dürtmüyor beni bir hafta oldu😏

Benim de özellikle sol kalçadan vuruyor ama bacağa inmiyor. Magnezyumu geçen hafta doktor verdi ama hala almadım

Allah korusun canım aklına kötü bişey getirme o dönemler böyle endişe ile geçiyo bi kıpırtı olmadığı için fetal doppler için de küçük olduğu için sadece doktor söylüyo iyi olduğunu hepimiz yaşadık hala yaşıyoruz sağlıkla büyüyo Allah'ın izniyle 🥰
Canım çok çok teşekkür ederim elimden geleni yapıyorum. Kontrol gününü yarın aldım dayanamadım. İnş güzel haberler olur 🙏🏻

Ooo hadi hayırlı olsun canım 🤩 yaa benim kız bu ara hiç dürtmüyor beni bir hafta oldu😏
Senin benim önceki durum oldu muhtemelen yukarı çıktı canım yine başlar bir iki güne artık baya büyüdüler bi de akıllı uslu kız çocuğu işte annesini tekmelemiyo 😂

Kizlar bugün oksapor için ilçe hastanesinde rapor cikarmyaa gittim ..doktor gelmişken bakalım dedi ..ben ayrı doktora gittigimi biomiyor herhalde bmde tamam dedim..bnde zaten bir miyom vardi 5.5 cm olmuş ..ve bir tane daha oluşmuş 2.5 cm ..doktor miyomlaniyorsunuz dedi 🙂ozeldeki doktorum hiç onemsemiyor söylemedi bile..

Kizlar bugün oksapor için ilçe hastanesinde rapor cikarmyaa gittim ..doktor gelmişken bakalım dedi ..ben ayrı doktora gittigimi biomiyor herhalde bmde tamam dedim..bnde zaten bir miyom vardi 5.5 cm olmuş ..ve bir tane daha oluşmuş 2.5 cm ..doktor miyomlaniyorsunuz dedi 🙂ozeldeki doktorum hiç onemsemiyor söylemedi bile..
Bu konuya çok hakim değilim ama doğum esnasında miyomlarıda temizliyorlar diye biliyorum.

X