2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ayyy işte O kaşıntı maffetti beni bide cildim aşırı kuru ondan diye düşündüm ama çatlamaya başlayacağı zamanda kaşınırmş ben ortaya karışık hepsinden süreyim bari benim yüzüm bile pul pul soyuluyor sürekli ya

Al benden de o kadar bende normalde de kuruluk var. Özellikle kışın bacaklarım kaşımaktan yara olur. Şimdi kollarımı yara yaptım kaşımaktan. Yüzüme de h.cevizi yağı kantaron yağı sürüyorum. Bu arada evet kaşıntı çatlama habercisi diyorlar. Olabildiğince tırnağınla değil de parmak uclarınla falan kaşı. Senin bir de iki tane minnoşun doğal olarak daha fazla büyüme olacak karnında. İnşaallah çok çatlamazsın, çatlamayız

İnşallah kuzum ya valla benim karnım birgün şiş birgün inik değişik şiş oldğu zamanlar kaşınıyor zaten hart güre kaşıyordum bak parmak ucu ddğin iyi oldu canım

Kizlar lütfen tecrübesi bilgisi olan varsa beni aydınlatma çok sevinirim. Ben 5 ocakta transfer oldum. Beta ilk üçü iki kat sınırında artıp dördüncü kanda tam iki katı artmisti. 1 hafta sonrasına kese için yani Bugün kese muaneyenesine gittim. Kese ve bebek var kalp atışına erken ama kese biraz küçük dedi doktor. Cuma tekrar gidicem. Bunu yaşayan var mı iyi kötü bilgilerinizi nolur paylaşın benimle. Çok modum düştü. Dua etmekten başka elden bir şey gelmiyor

Canım bana hiç öyle bir şey söylenmemişti ama sonuçta yavaş yavaş büyüyecek inşaallah. Sen canını sıkma kalp atışına kadar da moralini falan bozma etkilenmesin bebek

Maşallah kızceler çoğalıyor Allahımın hikmeti nasılda ayarlamış meleklerimizi çok şükür

Maşallah ya inanılmaz bi durum hepimizin kızı mı oluyo şimdi Net gösterdi mi bi ben net öğrenemedim sürpriz yapıp tekrar erkek demezlerse çiçek bahçesi gibi oldu topik Maşallah sübhanallah

Maşallah ya inanılmaz bi durum hepimizin kızı mı oluyo şimdi Net gösterdi mi bi ben net öğrenemedim sürpriz yapıp tekrar erkek demezlerse çiçek bahçesi gibi oldu topik Maşallah sübhanallah
Valla net dedi baya baya gördük ama sürpriz yapar mı bilmem

yaa cok sevindim, herkesin kizi oluyor:) hayirlisiyla kucagimiza aliriz insallah.

Merhaba kızlar bür şey sormak istiyorum belki burada bu durumu yaşayan vardır. A5+3teyim cumartesi muayenede hoca her şey yolunda dedi ama iki gündür azar azar kahverengi lekelenmem var. Ama ağrı sancım yok. Doktorum dinlen diyor. Böyle bi durum yaşayan var mı hamileliğinde insan ister istemez tedirgin oluyor

Kaç haftalık oldu ..genelde 7.8 de duyulması gerekiyor deniliyor ..inşallah duyarsın .çok strese girmemeye çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…