2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Umutlaniyor insan ne diyelim hayirli sağlıklı güzel sonuçlar almak dileğiyle canım . Tebrik ediyorum seni ve inşallah sürecin pozitif ilerler

Canım senin adına çok sevindim test sonucunu alınca da paylaş mutlaka morale ihtiyacımız var belirti sayabileceğin başka şeyler oldu mu

Canım senin adına çok sevindim test sonucunu alınca da paylaş mutlaka morale ihtiyacımız var belirti sayabileceğin başka şeyler oldu mu
Bende ilk tüp bebekte 3.gün embriyo 9.gün lekelenme olmuştu adet görüyorum sanmıştım meğerse yerleşme kanamasıymış bunda olmadı ama hiç öle birşey

Sağlıkla gelsin inşallah

10. Günün mu canım. Şuan her şey net bellidir biliyorsun değil mi

Uzulmeyin lutfen Olacagina inanın duphaston bence tup bebek tedavisindeki en iyi ilaclardan biri 10 haftama kadar kullandim ben insaAllah sizede iyi gelir.
Amin inşallah. Benim bu üçüncü denemem . Dün transfer olacaktım ama konttrolde kan değerim yuksek cikinnca iptal olmuştu. 10 günlük için duphaston verdi işte. Adeti bekliyorum. Yine de bu şekilde de olumlu etksii olur değil mi ?

Umarım her şey yolunda ve kolaylıkla geçecek
Benim de haftasonuna denk geldiği için doktorla henüz görüşemedim. Muhtmelen serum ve kortizon önerebilir diye düşünüyorum aynı şekilde. Hepimize en hayırlısı artık en kolaylıyla olsun

Canm hangi gün transfer oldun ben Çarşamba günü oldum bugün öyle koyu renk bişey gördüm fitil kullanıyorum ya gelen ilacın içinde çok az nokta nokta ama bu kadar erken olur mu sizce
Canım ben 4 aralıkta transfer oldum pazartesi günü ben de progestan kullanıyorum fitil acik kahverengi lekelenme oldu bende de

Olur tabiki neticede vucudunuza kadinlik hormonu aliyosunuz progesteron aliyosunuz sifa olsun insaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…