2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Herkese selam kızlar
Benim 1 kimyasal, 2 sefer de 7. Hafta kalp atışı durması sebebiyle kayıplarım oldu. Üçü de doğal yolla oluşan gebeliklerdi. Yaşım 35 bu arada:) Yapılabilecek bütün testlerimizi eşimle yaptık. Hatta bir kürtajımdan alınan embriyo genetik teste de gönderilmişti ve hiçbir sorun çıkmadı. Doktorumun önerisiyle bütün aşamalara hakim olarak düşük olasılığını en aza indirmek için 20 kasım reglimin 3. Günü iğnelere başladık. 4 Aralık’ta yumurtalarım toplandı. 5 embriyo oluştu. 5. Güne de (yani dün) 2 adet embriyom geldi ve donduruldu. Biri için 3bb diğeri için de blastosist olduğu bilgisi verildi. Eğer opu sebepli bir gecikme olmazsa 15 Aralık yeni adet tarihim olmalı. Her şey yolunda giderse sanırım Aralık sonu gibi de benim transferim olacak Çok yoruldum. Güzel enerjilerinizi, dualarınızı, neye inanıyorsanız bekliyorum

Vücudumuzu çok dinliyoruz bence ondan oluyor. Bende de kasık ağrısı var bugün. Rabbimden hayırlısını istiyoruz hep birlikte. Kabul olur inşallah

İnşallah aksilik olmadan süreciniz sağlıklı güzel bir şekilde ilerler. Benim de adetim 15 i gibi görünüyor transfer için bekliyorum. Nasip kısmet her şeyin hayırlısı sağlıklısı olsun

Merhaba benim sürecimde benzer seninle her türlü test yapıldı 3 ü normal bir tüp bebek kaybım var doktorun nasıl bir tedavi planlıyor brn kortizon tedavisi görüyorum ve serum tedavisi alıyorum şuan ikinci transferimi oldum 10. Günüm Allah isteyen herkese nasip etsin çok zor bir durum tam oldu diyorsun onu hissedip kaybetmek çok acı

Hanımlar duphaston ne işe yariyor. Bilen var mı ? Transferim değerler yüksek çıkınca iptal olmuştu. Bana 10 günlük estrofem ve duphaston verdiler.
Ben sadece duphaston ile transfer oldum duphastonda hem progesteron hemde didrogesteron var. Bebegin rahime tutunmasini sagliyo ve rahmi bebege hazirliyo insaAllah guzel sonuc alirsiniz

Hayırlı olsun bende dün kontrole gittim akşam çatlatma iğnemi vurdum pteai opu hayırlısıyla

Opu günü 1. Gün mü sayılıyor mesela pteai toplantı cuma mı transfer olur sizde ölemiydi

F flower00 sonucun ne oldu canım inşallah senin de tutmuştur listeye baktım da transfer olanları merak ediyorum bir umut belki
Ben dün evde olan eski basit bir test ile test yaptım ve çok silik çizgi çıktı aslında hiç umudum yoktu çünkü hiçbirşey hissetmiyorum. Cuma günü yani transfer sonrası 8. gün hafif pembe akıntım oldu, tek umudum o oldu çünkü ilk çocuğumda da o pembe/kahverengi akıntı olmuştu yine 8. günde. Bugün yine kaset test alacağım eczaneden. Hayırlısıyla inşallah yine pozitif çıkar. Kan testini test günümde, yani Salı günü yapacağım. Tüm mesajları okuyamadım, herkese güzel sonuçlar diliyorum

Hayırlı olsun bende dün kontrole gittim akşam çatlatma iğnemi vurdum pteai opu hayırlısıyla
Benden 1 hafta geriden geliyorsunuz. Benim de pazartesi opu yapılıp cumartesi transfer yapıldı.
Dün belki de bekleme odasında karşılaştık sizinle. Ben saat 10:00’da oradaydım. 11:00’de işlem odasına geçtim

Bugün transferin 5. Gunu ve kahverengi lekelenme oldu başka lekelenmesi olan var mı ve neden olur acaba
Canm hangi gün transfer oldun ben Çarşamba günü oldum bugün öyle koyu renk bişey gördüm fitil kullanıyorum ya gelen ilacın içinde çok az nokta nokta ama bu kadar erken olur mu sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…