2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynı şekilde benim de öyle ağrılarım oluyor bir de geceleri goguslerim ağrıyor aşırı derecede normalde adet olmadan önce oluyor gerçi ama bu sefer daha bi çok sanki
Benim göğüs hassasiyetim transfer öncesi de vardı şimdi de var canım ona takilmadim hiç. Allah'ın izniyle tutunur bebislerimiz 🐣 ha bide progestan iğne vuruluyor.musun

Kızlar dün transfer oldum. Full yattım ama bugün mecburen iki saat yolculuk yaptıktan sonra 15 dakika yürüdüm. Size sorum şu uzanıyoruz ya sırf üstü mü yoksa sağ sol dönerek de uzanıp dinleniyor musunuz

Herkese selamm ben çok eski üyelerdenim zamanında topik topik çok gezdim ama uzun zamandır yoktum geri geldim ☘️ Daha önce 2 başarısız aşılama oldu . Tüp bebek için eylül ayında tedaviye başladık kısmetse aralık adetiyle yumurta toplama olacak 🙏🏻 Başka zaman adet gelmesin diyen ben şimdi bi an önce gelsede başlasak diyorum

Benden 1 hafta geriden geliyorsunuz. Benim de pazartesi opu yapılıp cumartesi transfer yapıldı.
Dün belki de bekleme odasında karşılaştık sizinle. Ben saat 10:00’da oradaydım. 11:00’de işlem odasına geçtim☺️
Olabilir bende o civarlarda ordaydım 😊 anestezi kan verme eczane bekleme derken baya bekledim

Canım merhabalae transferon oldumu doktor prolaktin değerin içi. İlaç vermiş miydi transfer zamani
Hayır canım vermedi ilaç gerek görmedi değerim kaçtı hatırlamıyorum ama 27 kusur olması lazım inişli çıkışlıydı önceden ilaç kullanmıştım asilama zamanı ama doktor değere çok takılmadı yarın transfer hazırlığına başlayacağım insallah

Kızlar dün transfer oldum. Full yattım ama bugün mecburen iki saat yolculuk yaptıktan sonra 15 dakika yürüdüm. Size sorum şu uzanıyoruz ya sırf üstü mü yoksa sağ sol dönerek de uzanıp dinleniyor musunuz
Ben yan yattım çoğu zaman şuan pozitif bir sorun olmadı, yürüyüş de yaptım 🙏🏻

Herkese selamm ben çok eski üyelerdenim zamanında topik topik çok gezdim ama uzun zamandır yoktum geri geldim ☘️ Daha önce 2 başarısız aşılama oldu . Tüp bebek için eylül ayında tedaviye başladık kısmetse aralık adetiyle yumurta toplama olacak 🙏🏻 Başka zaman adet gelmesin diyen ben şimdi bi an önce gelsede başlasak diyorum
Hoşgeldin cnm isallah biran once adet olursun çok takma yoksa gelmiyor

Herkese selam kızlar🤍
Benim 1 kimyasal, 2 sefer de 7. Hafta kalp atışı durması sebebiyle kayıplarım oldu. Üçü de doğal yolla oluşan gebeliklerdi. Yaşım 35 bu arada:) Yapılabilecek bütün testlerimizi eşimle yaptık. Hatta bir kürtajımdan alınan embriyo genetik teste de gönderilmişti ve hiçbir sorun çıkmadı. Doktorumun önerisiyle bütün aşamalara hakim olarak düşük olasılığını en aza indirmek için 20 kasım reglimin 3. Günü iğnelere başladık. 4 Aralık’ta yumurtalarım toplandı. 5 embriyo oluştu. 5. Güne de (yani dün) 2 adet embriyom geldi ve donduruldu. Biri için 3bb diğeri için de blastosist olduğu bilgisi verildi. Eğer opu sebepli bir gecikme olmazsa 15 Aralık yeni adet tarihim olmalı. Her şey yolunda giderse sanırım Aralık sonu gibi de benim transferim olacak 🤍 Çok yoruldum. Güzel enerjilerinizi, dualarınızı, neye inanıyorsanız bekliyorum🙏🏻
Canım sürecin hayırlı olsun hoş geldin ❤️ dilerim ki güzel haberler alman, almamiz nasip olsun 🙏💓💓

Kızlarım selamlar bende bugün alt karın ağrısı ve bel ağrısıyla uyandım sanki yarın adet olucam hepimizin bildiği o adet ağrıları Allahtan hayırlısını diliyorum. 😕 7 aralıkta olmuştum transfer 3. Gün çift embriyo 🤲
Canimm benim gönlünü ferah tut zaten tutma belirtisi bile adet belirtileriyle aynı diye okudum güzele yoralım Allah’ın izniyle pozitif haberlerini alicaz ❤️

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz 🌸 benim bugün transferin 5. Günü. Ama Malesef hiçbir belirtim yok Umutlarım gitgide azalıyor… lekelenme de olmadı zaten. Transfer olan diğer arkadaşlar siz ne durumdasınız 🤗🌸

X