2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz 🌸 benim bugün transferin 5. Günü. Ama Malesef hiçbir belirtim yok Umutlarım gitgide azalıyor… lekelenme de olmadı zaten. Transfer olan diğer arkadaşlar siz ne durumdasınız 🤗🌸
Berbat bugün 50 kere ağlamısımdır 😔 psikolojim bugün acayip bozuk kendimi sokaklara atasım var 😭

Kızlar selam, çok şükür 9 ay ardından tedaviye başladım. Dualarınıza ihtiyacım var, geçen sefer sadece 1 embriyo elde edilmişti transfer oldum tutmadı. Şimdi tedavimin 3. günü gonalf alıyorum 337.5 mg yarın doktoraz gidicem iki yumurta görüldü inşallah küçüklerde büyür ne olur dua edin bana.

5 Aralık'ta oldum 13 Aralık test günüm canım çarşamba yani ben salı verip kurtulmak istiyorum çok stres yaptım idrar testinde yapmak istemiyorum daha da stres olmuyum diye
Anladım cnm
Ben 4.te transfer oldum
14 test günüm dün idrar yaptım çıkmadı yaptığıma pişman oldum çünkü saldım sanırım :KK43:
Yapmamakla iyi edersin..

5 Aralık'ta oldum 13 Aralık test günüm canım çarşamba yani ben salı verip kurtulmak istiyorum çok stres yaptım idrar testinde yapmak istemiyorum daha da stres olmuyum diye
Bu sayfadan çıkın ve normalinize dönmeye çalışın nolur. Test tarihi ne zamansa o gün verin. Mucize bekliyoruz. Ve modumuzun iyi olması lazım. Herkese pozitif sonuçlar diliyorum.

Bu sayfadan çıkın ve normalinize dönmeye çalışın nolur. Test tarihi ne zamansa o gün verin. Mucize bekliyoruz. Ve modumuzun iyi olması lazım. Herkese pozitif sonuçlar diliyorum.
Ya bide 5.gün embriyo olup 10.gün kanda pozitif gören var benim doktor 8.gün istedi az da olsa çıkar dimi yoksa çok mu erken istemiş oluyor kafam buna da karıştı

X