2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben dün evde olan eski basit bir test ile test yaptım ve çok silik çizgi çıktı 🥰 aslında hiç umudum yoktu çünkü hiçbirşey hissetmiyorum. Cuma günü yani transfer sonrası 8. gün hafif pembe akıntım oldu, tek umudum o oldu çünkü ilk çocuğumda da o pembe/kahverengi akıntı olmuştu yine 8. günde. Bugün yine kaset test alacağım eczaneden. Hayırlısıyla inşallah yine pozitif çıkar. Kan testini test günümde, yani Salı günü yapacağım. Tüm mesajları okuyamadım, herkese güzel sonuçlar diliyorum 🙏🏻🌸
Umutlaniyor insan ne diyelim hayirli sağlıklı güzel sonuçlar almak dileğiyle canım . Tebrik ediyorum seni ve inşallah sürecin pozitif ilerler

Ben dün evde olan eski basit bir test ile test yaptım ve çok silik çizgi çıktı 🥰 aslında hiç umudum yoktu çünkü hiçbirşey hissetmiyorum. Cuma günü yani transfer sonrası 8. gün hafif pembe akıntım oldu, tek umudum o oldu çünkü ilk çocuğumda da o pembe/kahverengi akıntı olmuştu yine 8. günde. Bugün yine kaset test alacağım eczaneden. Hayırlısıyla inşallah yine pozitif çıkar. Kan testini test günümde, yani Salı günü yapacağım. Tüm mesajları okuyamadım, herkese güzel sonuçlar diliyorum 🙏🏻🌸
Canım senin adına çok sevindim 😍 test sonucunu alınca da paylaş mutlaka morale ihtiyacımız var 🥲🥲 belirti sayabileceğin başka şeyler oldu mu 🥰🥰

Canım senin adına çok sevindim 😍 test sonucunu alınca da paylaş mutlaka morale ihtiyacımız var 🥲🥲 belirti sayabileceğin başka şeyler oldu mu 🥰🥰
Bende ilk tüp bebekte 3.gün embriyo 9.gün lekelenme olmuştu adet görüyorum sanmıştım meğerse yerleşme kanamasıymış bunda olmadı ama hiç öle birşey

Sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏻

Merhaba benim sürecimde benzer seninle her türlü test yapıldı 3 ü normal bir tüp bebek kaybım var doktorun nasıl bir tedavi planlıyor brn kortizon tedavisi görüyorum ve serum tedavisi alıyorum şuan ikinci transferimi oldum 10. Günüm Allah isteyen herkese nasip etsin çok zor bir durum tam oldu diyorsun onu hissedip kaybetmek çok
10. Günün mu canım. Şuan her şey net bellidir biliyorsun değil mi 😍

Uzulmeyin lutfen Olacagina inanın duphaston bence tup bebek tedavisindeki en iyi ilaclardan biri 10 haftama kadar kullandim ben insaAllah sizede iyi gelir.
Amin inşallah. Benim bu üçüncü denemem . Dün transfer olacaktım ama konttrolde kan değerim yuksek cikinnca iptal olmuştu. 10 günlük için duphaston verdi işte. Adeti bekliyorum. Yine de bu şekilde de olumlu etksii olur değil mi ?

Merhaba benim sürecimde benzer seninle her türlü test yapıldı 3 ü normal bir tüp bebek kaybım var doktorun nasıl bir tedavi planlıyor brn kortizon tedavisi görüyorum ve serum tedavisi alıyorum şuan ikinci transferimi oldum 10. Günüm Allah isteyen herkese nasip etsin çok zor bir durum tam oldu diyorsun onu hissedip kaybetmek çok acı
Umarım her şey yolunda ve kolaylıkla geçecek🤍
Benim de haftasonuna denk geldiği için doktorla henüz görüşemedim. Muhtmelen serum ve kortizon önerebilir diye düşünüyorum aynı şekilde. Hepimize en hayırlısı artık en kolaylıyla olsun🙏🏻

Canm hangi gün transfer oldun ben Çarşamba günü oldum bugün öyle koyu renk bişey gördüm fitil kullanıyorum ya gelen ilacın içinde çok az nokta nokta ama bu kadar erken olur mu sizce
Canım ben 4 aralıkta transfer oldum pazartesi günü ben de progestan kullanıyorum fitil acik kahverengi lekelenme oldu bende de

Amin inşallah. Benim bu üçüncü denemem . Dün transfer olacaktım ama konttrolde kan değerim yuksek cikinnca iptal olmuştu. 10 günlük için duphaston verdi işte. Adeti bekliyorum. Yine de bu şekilde de olumlu etksii olur değil mi ?
Olur tabiki neticede vucudunuza kadinlik hormonu aliyosunuz progesteron aliyosunuz sifa olsun insaAllah

X