2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar dün transfer oldum. Transfer sonrası karnımda Ufak ufak ağrılar oldu sağ ve sol kısımda batma tarzında birşeyler hissettim. Geceye doğru da belim ağrıdı. Ama şimdi hiçbir şey hissetmiyorum. Hiç his yok

Transfer sonrası normal canım bu belirtiler hemen belirti olmaz zaten bide belirti olması şartta değil içini ferah tut

Transfer sonrası normal canım bu belirtiler hemen belirti olmaz zaten bide belirti olması şartta değil içini ferah tut
Herhangi bir belirti arayarak psikopata bağlamayaym demi ya. Bu arada ben bugün normal hayatına devam ediyorum. Sadece ağır iş yapmıyorum temizlik vs. Fakat yataktan kalkıp TV karşısında ya da ders başında olsam da sıkıntı olmaz sanırım demi

Ben de sürekli yatmadım doktorum da zaten ev işi spor ağır iş yapma ani hareketlerden uzak dur yürü kan akışı olsun dedi. Ben de ikinci günden itibaren evde yürüdüm oturdum oturarak namaz kıldım sürekli yatmadım. Belirti bugün 6. günüm ve hiç bir belirti ya da his yok istemsiz negatif olduğunu düşünüyorum Allah yardımcımız olsun

2 gün dikkat ettim daha sonra normal oturdum sürekli yatmadım canım ben

Bende aynı durumdayım şuan

İnşallah pozitiftir. Tüp Bebek yaptıranlarn inşallah hepsi pozitif görür. İnşallah inşallah amin

Kızlarım selamlar bende bugün alt karın ağrısı ve bel ağrısıyla uyandım sanki yarın adet olucam hepimizin bildiği o adet ağrıları Allahtan hayırlısını diliyorum. 7 aralıkta olmuştum transfer 3. Gün çift embriyo

İçini ferah tut canım hem adet ağrısına iyi diyorlar kafaya takma pozitif olucak inş

İçini ferah tut canım hem adet ağrısına iyi diyorlar kafaya takma pozitif olucak inş
Ya ben öyle takıntılı bi insanım ki asla salamıyorum kendimi kardeşim bile diyor en başına gelmemesi gereken insanın başına geldi bu işler diye tetikteyim sürekli kendimi dinliyorum kızıyorum da ama elimde değil bugün inşallah duşumu alıcam artık. abdestimide alıp Meryem suresi okuyup dinleyeceğim inşallah rahatlatır beni

İnş canım

Kızlar benden kahverengi belli belirsiz bir akıntı geldi az önce az kaldı ağlayacağım sizde oldu mu böyle bişey transferim dünd
Canım selam prolaktin icin sordun mu acaba benimde çok az yüksek çıkmıştı opu oldum ama transfer icin yüksekliği sorun olur mu onu merak ettim ne dedi doktorun
Canım merhabalae transferon oldumu doktor prolaktin değerin içi. İlaç vermiş miydi transfer zamani

Bugün 5.günüm bel ağrım var sadece ve bacak ağrılarım devam ediyor bide ayaklarımda üşüme başladı kendimi test yapmamak için zor tutuyorum
Ay esraaaaa olabilir inşallah tutunmuştur ya şu topiğe bi pozitif gelsin artık ama bence sabret belirtilerinde var rahatla bebiş seninle kuzum test için en az 7. Günü bekle üzülmeni istemiyorum çünkü çıkmıyor idrara hemen

Son düzenleme:
Bugün 5.günüm bel ağrım var sadece ve bacak ağrılarım devam ediyor bide ayaklarımda üşüme başladı kendimi test yapmamak için zor tutuyorum
Canım bacak ağrısı tek bacağına ağrı atıyorsa boydan boya. Bu belirti olmuştu bende. Hiç oyle bir ağrım olmamisti. İnşallah pozitiftir. Bolca dinlen.

Hanımlar duphaston ne işe yariyor. Bilen var mı ? Transferim değerler yüksek çıkınca iptal olmuştu. Bana 10 günlük estrofem ve duphaston verdiler.

Canım bacak ağrısı tek bacağına ağrı atıyorsa boydan boya. Bu belirti olmuştu bende. Hiç oyle bir ağrım olmamisti. İnşallah pozitiftir. Bolca dinlen.
Aynen canım sol bacağım boydan boya ağrıyor inş canım ben belirtilere çok takılmam aslında ilkinde hiç olmadı pozitifti çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…