2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ya moralim çok bozuk daha 2 aylk hamileym ama 52 den 57 ye çıkmışım şok oldm görünce siz de aldınz mı benm gibi bu iğneler ilaçlar mı aldırıyor acaba yoksa ben her zaman çok yiyen ama kilo alan biri değildim

Ben 8 haftalık hamileyim 1 kilo almışım

Kızlar ya ben 10 haftalık gebeyim 3 gündür boğazlarım enfeksiyon kaptı dün aile hekimimiz antibiyotik yazmak istedi istemedim doğal yolla geçirelim dedi ama geçecek gibi değil kadın doğum doktorumla konuştum bana amoklavin kullanabilirsin dedi. Benim gibi enfeksiyondan kaynaklı antibiyotik kullanan var mı? Enfeksiyon antibiyotikten daha zararlıdır bebeğe değil mi? Kafam çok karışık

Bana dua edin kızlar birazdan kürtaja alacaklar
Allah yardimcin olsun canım, daha önce yaşadım o duyguyu malesef. Suan hatta bende de kalp atışı gözükmüyor 4.denememdi. bekliyorum cuma netleşecek inşallah duyarım ama duyamazsın malesef benimde kürtaj olacak. Özelde mi yaptırıyorsun devlet hastanesinde mi ? Birde öncesinden belli süre kan sulandirici felan kesmek gerekiyor kanama fazla olmasın diye inşallah kesmislerdir seninde. EN ki zamanda toparlanirsin inşallah Allahim yardımcın olsun kalbinin derinindeki tüm dualarını kabul etsin.

Özelde yaptırdım. Kan sulandırıcı ilaçlarımı da transfer sonrası kullandığım bütün ilaçlarımı da 3 gün önce kesmiştim. Gerçekten zor bir süreçmiş Allah kimseye yaşatmasın. İnşallah duyarsın kalp atışı sakın korkma.
Ben hissetmiştim. Rüyamda görmüştüm düşük yaptığımı. Korktuğum için randevu tarihimden önce gittim doktora. Maalesef hissettiğim gibi oldu. Yine de çok şükür Rabbim bize 2 ay bir mutluluk yaşattı. Öğrendiğimde hayatımda ilk defa mutluluktan ağlamıştım. İnşallah bundan sonraki ağlamalarımız hep mutluluktan olur. Rabbim kimseye bu üzüntüyü yaşatmasın inşallah.

Çok üzüldüm inan rabbim kucağını tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlatla doldursun inşallah amin amin amiiiinnn sana da acil şifalar diliyorum arkadaşım bir an önce toparlan kendine gel inşallah

Kızlar çok saçma ama bişey soracam ya. Şimdi ilaç bırakma haftalarını nasıl ayarlıcaz. Mesela Progestanları 12. Hafta da bırakacaz ya 11+1 (12.haftaya girdiğimizde) de mi yoksa 12+0 (12.haftayı tamamladığımızda) da mı

Bunu bende çok kafaya taktım bu aralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…