2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Durumu anlat anlayış gösterir bence. İlk gün git o zaman sonrasında rapor al en azından görevini de yapmış olursun. O günde çok dikkat et ayakta fazla kalma.
Kimseyede söylemek istemiyorum okuldan müdüre de biraz boş yapan bir adam. Aklım okulda hep, gitmezsem kesin söylencek

Kimseyede söylemek istemiyorum okuldan müdüre de biraz boş yapan bir adam. Aklım okulda hep, gitmezsem kesin söylencek
Ha o zaman farklı tabiki. İnsanları anlamak zor. Ama sonuçta senden kıymetli değil gerçekten. Ne zorluklarla elde ediyoruz. Kimseyi düşünme kim ne derse desin çok önemli bir durum sonuçta

Ha o zaman farklı tabiki. İnsanları anlamak zor. Ama sonuçta senden kıymetli değil gerçekten. Ne zorluklarla elde ediyoruz. Kimseyi düşünme kim ne derse desin çok önemli bir durum sonuçta
Sizi aralık ayından hatırlıyorum kaç haftalık oldu bebişiniz

Kızlar ben dün transfer oldum
Aralık ayındaki negatif olmuştu inşallah bu sefer tutar. Bu post çok güzel ve samimiydi hala da devam ediyor ne güzel
Hayırlı olsun
Aynı duyguları yaşıyoruz bende bu topiği çok sevmiştim. Ancak benim de olumsuz sonuçlandı ve tekrar tedaviye başladık. Bugün opu yapıldı perşemde transfer olacak inşallah

Hayırlı olsun
Aynı duyguları yaşıyoruz bende bu topiği çok sevmiştim. Ancak benim de olumsuz sonuçlandı ve tekrar tedaviye başladık. Bugün opu yapıldı perşemde transfer olacak inşallah
Çok teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun süreciniz inşallah hayırlısıyla bu sefer güzel sonuçlar göreceğiz inanıyorummm

12. Haftada diye biliyorum canım . Bu arada kalp atışıyla mi estrofemi bıraktın. ? Bir de kalp atışından sonraki kontrollerin ne zaman oldu. Çok sordum kusura bakma.

Kızlar ya kanaması olanlar ne durumda benm bir süredir yoktu biraz önce karın ağrısıyla beraber bir kanamam oldu diğerlerinden çoktu yatıyorm şimdi daha bakmadm ama ince sızı gibi bir ağrı var hala karnımda korkuyorum bişey olmasından çok korkuyorm

12. Haftada diye biliyorum canım . Bu arada kalp atışıyla mi estrofemi bıraktın. ? Bir de kalp atışından sonraki kontrollerin ne zaman oldu. Çok sordum kusura bakma.
Yok kuzum 10. Hafta da bırakıcam estrofemi 2 gün sonra inşallah kalp atışından sonra başka doktora başladım 7+4te gitmiştim 12. Hafta da gel bir sıkıntı olmazsa aylık devam edicez dedi.

Korkma bir şey olmaz inşallah. Doktorunu bilgilendir canım bekleme.

Yok kuzum 10. Hafta da bırakıcam estrofemi 2 gün sonra inşallah kalp atışından sonra başka doktora başladım 7+4te gitmiştim 12. Hafta da gel bir sıkıntı olmazsa aylık devam edicez dedi.
Ben en son kanamalardan sonra periontoloji profesörüne gittim bana estrofemi önümüzdeki hafta iki iç sonra bir iç zaten 10. Hafta oluyor bırakalım öyle dedi bugün tek içtim mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…