2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Korkma bir şey olmaz inşallah. Doktorunu bilgilendir canım bekleme.
Acile gittim kalp atışlarına baktrdm duydm ancak kan tahlil sonuçlarımda wbc 20 çıktı hiçbir hastalık belirtsii yokken knda enfeksiyon çıkması düşük belirtisi mi yşayan var mı doktorm görmedi dahaca sonuçlarımı

Acile gittim kalp atışlarına baktrdm duydm ancak kan tahlil sonuçlarımda wbc 20 çıktı hiçbir hastalık belirtsii yokken knda enfeksiyon çıkması düşük belirtisi mi yşayan var mı doktorm görmedi dahaca sonuçlarımı
Canım ne oldu durumun. İnşallah her şey yolundadır. 🤲

Teşekkür ederim. Peki kalp atışından sonra bir daha ne zaman randevu aldınız. Bana 1 ay dendi. Ama içim rahat değil
2 Hafta arayla gitmiştim en son 3 hafta sonra gel demişti yarın randevum var. Kalp atışını duyduktan sonra 2 kez daha gitmiş oldum

O zaman ben de öyle yapayım. Devlet Hastanesi'ne gidicem. Kendi tüp bebek doktorum maalesef çok çok pahali. Çok teşekkürler.
Doktorlar artık risk görmediği zaman istediğiniz doktora gidebilirsiniz diyorlar. Stres yapmadan yaşadığımız anın tadını çıkaralım

Kızlar bsy sorucucam ya ben tiroid ilacı kullanıyorum düşmüştü ama şimdi gebeyim ve ilaç kullanmama rağmen yine yükselmiş normalde dahiliyeye gidiyordum kadın doğum doktoru da tshye bakıyor mu ilaç yazıyor mu cevap verirseniz sevinirim☺️

Büyük ultrason için randevu aldinizmi eğer devlet hastanesinde baktircaksiniz simdiden gün alın yoksa sıra bulunmuyo sıkıntı çıkıyor

Kızlar 9. Haftayı geçenler arada bir giren böyle birkaç saat süren hafif adet olacak gibi bir ağrım oluyor daha önce bunu yaşayan oldu mu acaba

Çok teşekkür ederim 🙏🏻 tüp bebeğe başlamadan önce değerim 1,28’di ilaçlara başladıktan sonra 4,61 çıktı tüp bebek doktorum hiç bir şey söylemedi. Bir ilaca da başlatılmadım. Şimdi korkuyorum tutunmayı etkiler mi ?
Merhaba bu tedavide pozitif aldınız mı. Benimde 3.00 tsh bu şekilde transfer oluyorum korkuyorum

Kızlar hastayım baya boğazım fena. Burda devletin kadın doğum acili var oraya mı gitsem yoksa devlete mi ya da sağlık ocağında vitamin serum mu yazdırsam. Kendi kendime iyileşemicem😒

X