2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım lekelenme durumunda asla rastgele alttan muayene etmelerine izin verme. Doktorun dışında.
Dun saat 5 te doktor a gittim karindn muyanesinde keseyi goremiyorum dedi vajinal israr etti bende zatn lekelenmem var dga fazla gelirse morelimin iyi olmicagini soyledim. Idrara skisik bakin isterseniz dedim bi yarin saat sonra karindan gordu

Eklentiler

• IMG_8497.png
    74,5 KB · Görüntüleme: 83
Kizlar sorum olacakti. Belki tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Betam 10.gun 98 12.gun 165 çıktı. Farkındayım iki katı artış yok . Doktorum üçüncü kez istedi. Beklemedeyim. Ama hafif yemek yapsam belim ağrıyor hemen . Bazen hicc bir şey bazen ağrıyor. Sol kasığımda batma yoklayip duruyor. Korkmalı miyim. Normal mi. Sizce Beni neler bekliyor lütfen bilgi verir misiniz.

Arkadaşlar iyi akşamlar 6+3 haftalığız. Bugün ilk defa eşim ile ultrasona gittik bebeğimizin kalp atışı duyduk çok şükür doktora yerleşim yerini kanama alanının olup olmadığını sordum. Yerinin iyi olduğunu kanama alanının olmadığını söyledi. İçimiz rahatladı. Fakat bundan bir saat önce iki kaşık kadar kırmızı kanamam oldu. Hastaneye gittik acile prolukton deposunu vurdurdum. Ultrasonla baktılar kanama alanı gözükmüyor tekrar kalp atışını dinledik. Böyle olması normal mi? Endişeliyim

Normal mi bilmiyorum ama benimde aynı sizin dediğiniz gibi oldu iki kaşık falan değil bildiğiniz adet kanaması gibi bir kez oldu sonra ultrasonda bakıldı kanama alanı yoktu içeride kalmış kan olabilir dediler bugün 9+0 oldum Allah'ın izniyle bişey olmayacaktır Rabbim hepimize sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah

Amin çok teşekkür ederim bugün ilk defa kalp atışını duyup akşam böyle olunca elim ayağım titredi

28 Aralikta transfer olan arkadaslarom kalp atisini duymaya ne zaman gidecekler. Beni 29 unda cagirdi gunler gecmek bilmiyor en erken ne zaman duyabilirim acaba
Beni 25 inde çağırdı canım ama ben yarın bi kadın doğuma gidip oksapara rapor alacağım gitmişken bi baktıracağım bi umut

Çok normal canım bende aynı şekilde çektim hatta ayakta hala çok durduğumda belim ağrıyor ya da kasıklarımda az da olsa batmalar oluyor. Şuan ben 8+2 günlüğüm. Sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah

Amin çok teşekkür ederim bugün ilk defa kalp atışını duyup akşam böyle olunca elim ayağım titredi
Cok iyi anlıyorum sizi insan her tuvalete gittiğinde korkuyla gidiyor ben hala öyleyim geçmedi korkusu üstümden inşallah sizde bu süreci bir daha hiç kanamaniz olmadan geçirirsiniz bolca dua edelim birbirimize inşallah sağlıkli gebelikler geçirelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…