2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde bugün kontrolümde 5 mm lik kanama alanı 8.mm olmuş dedi doktorum ama kalp atışı falan herşeyi normal iyi dedi çok şükür, bebek büyüdükçe kanama alanı da büyümüş dedi haftalık kontrole devam şimdilik ama neden azalmayip artıyor anlamadım
8mm mi 8 cm mi dedi 8 mm mi dedi eger mm ise hiiic korkma 1 cm bile degil asiri kucuk bi alan gecer allahin izniyle

Ben medipolde geçen ay 14 bine yaptırdım canım 2 tüp kan alındı ve cnvli wes bakıldı yani dahada ayrintilisina kopya sayılarınada bakilcak. İstersen özelden yaz bana yardımcı olurum konu hakkında senin özel mesajın kapali çünkü.
Çok teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu benim içinde. Benim birde asıl merak ettiğim testin sonucundan sonra ne olacak o sürecti. Onuda doktorla görüştük benim bir mutasyonum olup olmadığına bakılacakmış. Ben yeniden embriyolarmı araştırılacak diye korkmuştum da 🥲

Çok teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu benim içinde. Benim birde asıl merak ettiğim testin sonucundan sonra ne olacak o sürecti. Onuda doktorla görüştük benim bir mutasyonum olup olmadığına bakılacakmış. Ben yeniden embriyolarmı araştırılacak diye korkmuştum da 🥲
Merhaba siz nerde ne kadara yaptirdiniz ben en uygun medipolde buldum açıkçası diger yerler hep kazık birde düz wes bakıyor kopya sayılı en iyisi ve ekstra ücret vermedik, taşıyıcılık çıkarsa pgt yapılıyor canım o gen ayristiriliyor. Ama bu teste eşli baktırmak mantıklı olan bence biz öyle yaptırdık yaptiranlarida okudum onlarda öyle yaptırmış.

Kizlar gunaydin sabah uyandigimda baya bi lekelenmeyle uyandim suan a kadr da boyle bisey olmamisti.doktorum proluten depot vurmami soyledi.corasprin ve fitili kesti.sizce normel bi kadin dogum doktoruna muyaneye gidiyi mi doktor gitmem gerek fln demedi igneyi yapmam gerektigini tek soyledi
Canım lekelenme durumunda asla rastgele alttan muayene etmelerine izin verme. Doktorun dışında.

Merhaba siz nerde ne kadara yaptirdiniz ben en uygun medipolde buldum açıkçası diger yerler hep kazık birde düz wes bakıyor kopya sayılı en iyisi ve ekstra ücret vermedik, taşıyıcılık çıkarsa pgt yapılıyor canım o gen ayristiriliyor. Ama bu teste eşli baktırmak mantıklı olan bence biz öyle yaptırdık yaptiranlarida okudum onlarda öyle yaptırmış.
Ben şuan yaptırmadım daha doktorum laboratuvar araştırıyor ondan haber bekliyorum. Benim pgtli embriyom var. Direk sordum bu soruyu tekrarmı pgt yapcaz diye hayır embriyolarla işimiz yok sende gebelik kaybına sebep olan mutasyon varmı diye bakıcaz dedi canım. Farklı amaclarla yapılabiliyır anladığım kadarıyla yani. Ben eşimle birliktemi diye de sordum öncelik senden dedi.

Ben şuan yaptırmadım daha doktorum laboratuvar araştırıyor ondan haber bekliyorum. Benim pgtli embriyom var. Direk sordum bu soruyu tekrarmı pgt yapcaz diye hayır embriyolarla işimiz yok sende mutasyon varmı diye bakıcaz dedi canım. Farklı amaclarla yapılabiliyır anladığım kadarıyla yani. Ben eşimle birliktemi diye de sordum öncelik senden dedi.
Bence çift olarak yapılması mantıklı olan, ve size şöyle diyim ben çok yerle görüştüm fiyat aldım ettim ama en uygun medipol verdi ve cihazlara kadar araştırdım dusun yani en iyisi yine medipoldeydi diger yerler hep euro dolar olarak fiyat veriyor sebebide yurtdisina yolladiklari için bilgin olsun bosuna kaziklanma, sizden neden istendi ama düşüklermi var

Bence çift olarak yapılması mantıklı olan, ve size şöyle diyim ben çok yerle görüştüm fiyat aldım ettim ama en uygun medipol verdi ve cihazlara kadar araştırdım dusun yani en iyisi yine medipoldeydi diger yerler hep euro dolar olarak fiyat veriyor sebebide yurtdisina yolladiklari için bilgin olsun bosuna kaziklanma, sizden neden istendi ama düşüklermi var
Anladım canım benim doktorum ücretsiz yaptırabileceğim yer varmı diye araştırıyor. Ücrwtsiz belki olmasa bile belki indirimli olarak en uygununu buluruz haber bekliyorum bakalım ☺️ Olmazsa medipol aklımda kalsın sağolasın.
Evet benim tekrarlayan gebelik kayıplarım var net sebep bu diyemedik senelerdir. En son transfer öncesi artık tüm tuşlara basıyoruz bakalım.

Anladım canım benim doktorum ücretsiz yaptırabileceğim yer varmı diye araştırıyor. Ücrwtsiz belki olmasa bile belki indirimli olarak en uygununu buluruz haber bekliyorum bakalım ☺️ Olmazsa medipol aklımda kalsın sağolasın.
Evet benim tekrarlayan gebelik kayıplarım var net sebep bu diyemedik senelerdir. En son transfer öncesi artık tüm tuşlara basıyoruz bakalım.
Ücretsiz yapan yer var kuzum evet ben cok arastirdigim icin bilgi sahibiyim ozelden yazsan daha net anlatirim sana kuzum benimde tekrarlayan dusuklerim var ne yazikki

X