2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Tedaviler farklı farklı benim ilk tüp bebek ilk deneme bana verdi mesela
Pıhtı yapıyorsa hemen her gebe hastaya başlanılması lazım bende Estrofem ve progesteron kullanıyorum doktoruma sorduğumda o rastgele herkese verilmez belli testler yapılır ve öyküye bakılıp verilir denilmişti ki zaten şuan kullanılması bizim gibi hastada risk zaten aktif kanama alanı mevcut kan sulandırıcı kullanmadığım halde Bilmiyorum her doktorum gebeliğe yaklaşımı farklı

Selam kızlar. Oksapar kullananlar gebelik kaçıncı haftasında bıraktırdılar. Daha doğrusu bırakan var mı 😢😔

28 Aralikta transfer olan arkadaslarom kalp atisini duymaya ne zaman gidecekler. Beni 29 unda cagirdi gunler gecmek bilmiyor en erken ne zaman duyabilirim acaba

28 Aralikta transfer olan arkadaslarom kalp atisini duymaya ne zaman gidecekler. Beni 29 unda cagirdi gunler gecmek bilmiyor en erken ne zaman duyabilirim acaba
Ben yarın gideceğim ama daha keseyi görmedim muhtemelen bu hafta kalp için erken sadece kese gorurum

Günaydın kızlar bir şey soracağım b-hcg ne zamana kadar 2 kat yükselir bileniniz var mıdır?

suan 8+3 teyim bebegimde bisey yok sukur ama rahim icinde kesenin etrafinda buyuk bi kanama alani cikti ve kanamam var o nun bebegi dusurmesinden korkuyoryz kuculmesi icin yatip kalkip her dk dua ediyorum ama dahada buyudu
Sağlıkla doğurursun inşallah canım🤲🙏 iğne kullanıyor musun

kullaniyorum canim benim bebegim tup bebek o yuzden yumurta toplamadan hemen sonra progestan 200 luk gunde 3 kere fitil seklinde kullaniyodum kanama olumca progestan dex gunde 1 ekleme yapti insallah valla hepsimuz saglikla alalim bebeklerimizi kucugimiza

kullaniyorum canim benim bebegim tup bebek o yuzden yumurta toplamadan hemen sonra progestan 200 luk gunde 3 kere fitil seklinde kullaniyodum kanama olumca progestan dex gunde 1 ekleme yapti insallah valla hepsimuz saglikla alalim bebeklerimizi kucugimiza
Amiinn. Benim de tüp bebek. Şuan 6+3. Haftasıyla uyumlu dedi doktorum

X