2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Cok iyi anlıyorum sizi insan her tuvalete gittiğinde korkuyla gidiyor ben hala öyleyim geçmedi korkusu üstümden inşallah sizde bu süreci bir daha hiç kanamaniz olmadan geçirirsiniz bolca dua edelim birbirimize inşallah sağlıkli gebelikler geçirelim ❤️
Evet tüp bebek olunca birde her gün hep stres ve endişeyle geçiyor. Akşamda bunu yaşayınca tir tir titredim. Rabbim kimseye yaşatmasın. Sağlıkla kucaklarımıza almak nasip olsun inşallah 🤲🏼

Benim hiç ölçülmesi bizimkiler daha küçük değil mi ya bunlar için
Canım ultrason kağıdının altında yazıyor bebeğin boyu ona göre kac haftalık olduğu netleşiyor bana da o ölçüye göre bir hafta geriden geliyor demişti salı gittiğimde de minik fasulyen büyümüş dedi 2cm olmuş

Selam kızlar hayırlı cumalar 🙏🏻❤️ Burda bizden daha tecrübelisiniz size sormak istiyorum , 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum bugün 5. Günün aşırı bir derecede midem bozuldu afedersiniz ama su gibi lavaboya çıkıyorum , böyle bir durum yaşayıp pozitif gören var mı acaba ? Şimdiden çok teşekkür ederim cevaplarınız İÇİN🙏🏻 Biraz korktum çünkü regl öncesi de midemiz bozulur ya😞

Ben 6+3 haftalığım CRL 0,54cm çıkmış.
Merhaba, ben de 6+2 deyim yarın inşallah kalp atışını duymak için randevumuz var, inşallah duyabiliriz. İlk zamanlar göğüs ağrım kasık ağrım vardı fakat son birkaç gündür bitti hiçbir belirtim yok. Sizin de böyle mi?

Arkadaşlar bsy sorcam lütfen aynı şeyleri yaşayan yada bilgisi olan cvp verebilir mi.
5+6 da kese kontrolümüz vardı iki kese göründü birinin boyutu gayet iyi büyüklüğü gayet iyi ama diğeri çok küçükmüş çok umutlanma dedi kızlar böyle olupta sonradan gelişimi düzelen oldu mu 🥺

Kızlar ya size bir şey sorucam bugün tam 6 haftalk oldm sabah çok hafif kahverengi akıntı gelmişti biraz önce de biraz daha kırmızı ufak bir leke gelmiş korkmalı mıyım

Kızlar ya size bir şey sorucam bugün tam 6 haftalk oldm sabah çok hafif kahverengi akıntı gelmişti biraz önce de biraz daha kırmızı ufak bir leke gelmiş korkmalı mıyım
Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun gebelikte bazen yerleşme kanamaları yaşanıyor ama en iyi kararı doktorun verir ultrasonla bakması gerekiyor ki kanama alanı var mı yokmu bende çok yaşadım corasprin kullandığım için içini rahat tut ve en koşa zamanda doktoruna görün ki önlem alınacak bişey varsa önlem alsınlar

Kizlar bende bugun 6 haftalik oldum kalp atisini haftaya duynaya gidecegiz insallah🙏 fakat bende belirti olarak hic bulanti istahsizlik falan yok sizler ne durumdasiniz

Kizlar bende bugun 6 haftalik oldum kalp atisini haftaya duynaya gidecegiz insallah🙏 fakat bende belirti olarak hic bulanti istahsizlik falan yok sizler ne durumdasiniz
Bende bugün 6 haftalik oldum ikiz benim iki kesede göründü haftasıyla gayet uyumlu dedi 31 ocağa çağırdı tekrar Dr. Ama bende bulantı halsizliklik çok fena sürekli uyanıyorum bisi yiyemiyorum

Hayirli olsun canim benimde iki kese🙏 seninki normal olan belirtiler zaten. Bende hic olmadi ona tedirgin oldum. Normalde 29 unda gidecektim ama randevuyu one cekecegim galiba

Hayirli olsun canim benimde iki kese🙏 seninki normal olan belirtiler zaten. Bende hic olmadi ona tedirgin oldum. Normalde 29 unda gidecektim ama randevuyu one cekecegim galiba
Ama Dr um olmayabilir de olabilirde dedi belirtiler için herkes de aynı olmuyormuş hatta bana saymaya başladı bende benim bulantilarim çok fena erken başladı psikolojik mi dedim hayır dedi normal kimisinin 3.haftasinda başlıyor dedi

Merhaba kızlar çok şükür kalp atımını bugün duyduk. 6 haftalığım. Gündüz doktor muayene etti hiçbir sıkıntı yok dedi ama az önce kanamam oldu ilk defa. Açık renk iki yemek kaşığı kadar oldu. Doktora yazdım hemen. Panik yapma ednol fitil makattan kullan ve yat kalkma dedi. Eğer pıhtı olursa haberim olsun dedi. Sizlerin kanamaları ne durumda oldu ne zaman bitti. Bugün çok sevinmişken şimdi korku kapladı yine. Bütün duygular karıştı.

Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun gebelikte bazen yerleşme kanamaları yaşanıyor ama en iyi kararı doktorun verir ultrasonla bakması gerekiyor ki kanama alanı var mı yokmu bende çok yaşadım corasprin kullandığım için içini rahat tut ve en koşa zamanda doktoruna görün ki önlem alınacak bişey varsa önlem alsınlar
Teşekkür ederim tamam yine gelirse doktorumla görüşeceğim karnımda bi adet olcakmi gibi bi gergnlk derinden bir ağrı hissi var da tedirgin oldum

X