2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzum bu söylediğin değere transfer günü bakılacak benim. Daha önce aynı merkezde transfer olan arkadaşıma sordum o gün bakılıyor dedi progestron da bakılıyormuş uygunsa transfer
Evet transfer günü de kan alıyorlar tabi ki. Ama ondan önceki muayenede de bakılıyor bazı hormonlara. Benim gittiğim yer öyle. Merkezden merekeze değişiyor demekki. Sağlıkla hayirli sonuçlar alalım inşallah

Merhabalar
Aynı durum bendede vardı. Doktorum gonal-f günlük 300 ml kullandırdı 9 gün boyunca. Son 3 günde cetrotide da ekledi. Bugün opu yaptı 9 yumurtam oluşmuş. Lütfen umudunu yitirme
O kadar üzgünüm ki anlatamam
Biz Azospermi nedeniyle tüp bebek yaptırıyoruz.
Yıllarca zaten sperm çıkışını bekledik
Ön görüşmede doktor "bulunan spermler hareketsiz bu sanşınız bir miktar düşürüyor sende ne kadar fazla ve kaliteli Yumurta toplarsak spermin bu yanını seninle o kadar telafi ederiz" demişti
Bugün sadece iki yumurtan var deyince yıkıldım resmen

Benim cuma günü transfer öncesi son kontrolüm var doktorum sabah sekizde burada olman lazım kan alıp sonucu bekleyeceğiz ona göre transfer tarihini netleştireceğiz dedi. Demekki gelecek sonuç önemli.

Benim cuma günü transfer öncesi son kontrolüm var doktorum sabah sekizde burada olman lazım kan alıp sonucu bekleyeceğiz ona göre transfer tarihini netleştireceğiz dedi. Demekki gelecek sonuç önemli.
Evet canım transfer günü de kan alınıyor transfer önceki son muanede de alınıyor. Çünkü hormon değerlerinde bir sıkıntı olursa risk almıyor iptal ediyorlar. Bugün hemşireye sordum bu aldığımız kan çok önemli aksilik olmaması lazım dedi. Transferi az kalan herkese bol şans diliyorum. Benimki sanırım ocağa kayar gibi görünüyor.

Olsun, sonucu güzel olsunda ocağa da razıyız. O kadar bekledik. Güzel olacak hepimiz için her şey

Benimki 2’den 9’a çıktı seninki de çıkacak inşallah
Benim eşimde de hareketsiz sperm sayısı fazla. İnşallah Rabbimin ve Turgut Aydın hocamın yardımıyla ben başaracağım inanıyorum. Sende inan lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…