2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben 262.5 adetin 12. Günü opu olmuştum 3. Gün emrıyosu transfer olmuştu şimdi düşük oldu 4 gün önce dondurulmuş transfer yapıldı hayırlısı olsun senin için de ilaç dozu yaşa ve kiloya göre değişiyor başkaları ile kıyaslamayın
Bende kan değerlerime bakmadam gonalf başladım dozu neye göre verdi acaba size kan testi yapışdı mı

Benim cuma günü transfer öncesi son kontrolüm var doktorum sabah sekizde burada olman lazım kan alıp sonucu bekleyeceğiz ona göre transfer tarihini netleştireceğiz dedi. Demekki gelecek sonuç önemli.
Hadi bakalım insallah sonucunda mukkemmel çıkar transferini olursun bebisini alıp dönersin 💓💓

Yarın kontrol için gideceğim. rahim transfer için uygun mu bakacaklar. Rahim ince olduğu için ilaçları iki katına çıkarttılar çok kötü hissediyorum. Sanırım hormon kaynaklı.
Umarım her şey olunda gider, dua eder misiniz🙏🏻
Gönlünü ferah tut lütfen 🙏 çok zor bir süreç geçiriyoruz ama bu süreç içinde yaptığımız stres bizleri çook etkiliyor her şey yoluna girecek Allah’ın izniyle çok haklısın ilaçlar hormonlarımızla çok oynuyor

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
whiterabbit whiterabbit 21-22 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
S ShErlok92 9 ARALIK2 Embriyo🙏
Maviyasemin Maviyasemin 1 ARALIK🙏
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
Z zxcjkl 5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK🙏
b1k2 b1k2 1 ARALIK2 Embriyo🙏
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM🙏
@Htc10598 ARALIK🙏
E Edebiyatcii 4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK🙏
Beni de ekler misiniz 2 aralıkta transfer oldum tek embriyo

dondurulmuş embriyo transferi olacaktım çarşamba günü bugün adet kanamasıyla uyandım böyle bir şey başına gelen var mı erken adet oldum
Benim transferden 5 gün önce kasıklarıma ağrılar girdi çok hafif çok ama adet habercisi sancı mi desem huzursuzluk mu desem öyle bir şey vardı. Sonuç olarak bugün transferim iptal oldu. Adetime de 10 gün vardı.
Merhaba, transferi heyecanla bekleyip iptal olması çok can sıkıcı ama üzülmemeye çalışın negatif almaktansa 1 ay daha beklemek daha iyidir, öyle düşünün. İnşallah sağlıkla hepimiz bebeklerimizi kucaklarız. 🌸❤️

Transfer sırasında kullanılan ilaçlar yumurtalıkları baskılıyor ve folikül olmasını engelliyor. O foliküller sonrasında eğer transfer olup da HCG artmaya başlarsa hamilelik seyri için risk taşıyabilir, yumurta toplamadan sonra rahim dinlendirme mantığıyla aynı sanırım.

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
whiterabbit whiterabbit 21-22 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
S ShErlok92 9 ARALIK2 Embriyo🙏
Maviyasemin Maviyasemin 1 ARALIK🙏
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
Z zxcjkl 5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK🙏
b1k2 b1k2 1 ARALIK2 Embriyo🙏
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM🙏
@Htc10598 ARALIK🙏
E Edebiyatcii 4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK🙏
Mujdem1825 Mujdem1825 2 ARALIK🙏
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
Ben de dün transfer oldum 14 ünde test günüm

b1k2 b1k2 çift embriyo transferi oldunuz değil mi ? Çift olanlar daha farklı geçiriyor derler doğru mu acaba ?
Günaydıııın :) bu 3. Denemem diğer denemelerimde göğüs ağrısı başta kaşık agrısı bek ağrısı sık idrara çıkma baş agrısı herşeyi transfer anından beri yaşadım bu transferde hiç ama hiç belirtim yok bugün 4. Günüm Allah’ın izinle güzel haberler alırız hepimiz.

Merhaba, transferi heyecanla bekleyip iptal olması çok can sıkıcı ama üzülmemeye çalışın negatif almaktansa 1 ay daha beklemek daha iyidir, öyle düşünün. İnşallah sağlıkla hepimiz bebeklerimizi kucaklarız. 🌸❤️

Transfer sırasında kullanılan ilaçlar yumurtalıkları baskılıyor ve folikül olmasını engelliyor. O foliküller sonrasında eğer transfer olup da HCG artmaya başlarsa hamilelik seyri için risk taşıyabilir, yumurta toplamadan sonra rahim dinlendirme mantığıyla aynı sanırım.
Teşekkür ederim sağolun 💐 peki bu süreçte nasıl yumurta çatlıyor dün doktorum kaşık batmalarim var deyince çatlamış olabilir dedi. Yani bu durum mümkün mü

X