2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hocamdan çok memnunum işinin ehli ve güven veren bir tavrı var. Biz hastaneye 50000 ödeme yaptık. İlaçlarım 16000 civarında tuttu. Eğer embriyo dondurma yaparsak 11000 daha vereceğiz hastaneye

Çok teşekkür ederimmmm banada yakın hastane olarak görüşebilirim o halde

E2 olması lazım tam soramadım ama kasik batması ağrısı yumurta çatlamış kendini bırakmış dedi. Şuana kadar estrofem coraspin ve folik kullanıyordum. İptal oldu ne yazikki.

Canım benimde bugün transfer öncesi son kontrolümdü ama bana tahlil vs yapmadılar rahim kalınlıgına bakıldı ve gün verildi. Senin hangi değerinden dolayı iptal olabilir dendi ?
Canım gittiğim yerde normalde transfer öncesi 3 kere muayeneye gidiyorsun. 2 muayenede doktora çıkmadan önce mutlaka E2 baktiriyorlar. Başka hangi değer tam bilmiyorum ama hormon demişti sorduğumda. Haliyle bugün yine kan verdim yükseliş var dedi şansı düşürür risk almayalım dedi . 10 gün estrofem ve duphaston kullanıp birakicam. Sonraki adette gideceğim.

E2 olması lazım tam soramadım ama kasik batması ağrısı yumurta çatlamış kendini bırakmış dedi. Şuana kadar estrofem coraspin ve folik kullanıyordum. İptal oldu ne yazikki.
Canım inan böylesi daha hayirlı benim de malesef o kadar ilaca rağmen yumurtam çatladi lekelenme bile oldu progestan değerim 5 gün kala 0.87 iydi ona rağmen yaptı sonucu kimyasal oldu acana diyorum bundan mı böyle oldu

Sebebini sorsan tam olarak o yüzden bu yüzden denmiyor. Her şey Olabilir diyorlar. Merak ettiğim bur şey var. Dondurulmuş transfer olacak birinin yumurtaları nasıl bastırıliyor sonuç olarak catlamiyor mu bu süreçte . Kaç denemem oldu ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. Hormon değerleri yumurta catladigi için mi yükseliyor bilgisizlik ne kötü bir şey.

Arkadaşlar dün regl olmuştum bugün doktora geldim muayenede sadece iki tane folikul gözüküyor ikisinin boyutuda 6 mm dedi
Canım çok sıkıldı ağlamamak için zor tuttum kendimi. Yarın ilaçlara başlıyorum sizce bu sayı ilaç kullandıkça Yumurta toplamaya kadar artar mı yoksa ilaçlar sadece olan bu iki yumurtayı mı geliştirmek için
Birde rahim kalınlığına 4 mm dedi ama o zaten ilaçlar ile kalınlaşıyor sanırım

Ben de diğer denememde o kadar progesteron fitil kullandım maalesef düşük olmuştu. Kalp atışını bile almıştım

canım adetken 4 mm normali zaten kalınlık için.
yumurtan da artabilir, artmazsa da ihtiyacımız 1 sağlam yumurta, unutma lütfen

Ben de diğer denememde o kadar progesteron fitil kullandım maalesef düşük olmuştu. Kalp atışını bile almıştım
Bnde kuzum aynı sekilde kanama kanama her yerim delik deşik olmuştu ignelerden ama maalesef tutamadık düşüp gitti bakalım böyleymiş hayırlısı hiç üzülme diğer ay yine hazirlanirsin

Merhabalar
Aynı durum bendede vardı. Doktorum gonal-f günlük 300 ml kullandırdı 9 gün boyunca. Son 3 günde cetrotide da ekledi. Bugün opu yaptı 9 yumurtam oluşmuş. Lütfen umudunu yitirme

Kuzum bu söylediğin değere transfer günü bakılacak benim. Daha önce aynı merkezde transfer olan arkadaşıma sordum o gün bakılıyor dedi progestron da bakılıyormuş uygunsa transfer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…