2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok sağolll 🌸 bir yer buldum çıkarttım neyseki rahatladım. Yani bende anlamadım açıkcası be alaka ama vardır bir sebebi dedim artık. Opu nasıldı şimdi iyisindir inşallah 💕 şu an sadece içimde heyecan var umut var …
Sebebi doğal ortam oluşturmak. Tüplerimde rahimde atılan yumurta bu koku ve kimyasalları etkilerine maruz kalmaz ama dışarıdan Dr un toplayıp petri kabına koyduğu etkileniyormuş. O yüzden kokulu şeyler yok. Makyaj ve oje de kimyasal. Ben hastanede elimi yıkadm Sabun çok parfümlüymüş üzülmüştüm birşey olmaz tamam vs dediler ama üzüldüm o kadar dikkat ettik Sabun yüzünden birşey olursa diye. Aynı şekilde eşimde opu günü deodorant parfüm felan bıraktı. Bu yorumu okuyacaklar hastaneye kokusuz Sabun götürün yanınızda bence 🙈

Hayırlı olsun canım. Sürecini bizimle paylaşır mısın ? Kaçıncı denemen? Nelere dikkat ediyorsun ?
Teşekkür ederim canım. Tabiki anlatırım. Benim 3 sene önce ilk tüp bebek denememden bir kızım oldu çok şükür, şu an iki yaşında. Taze transferdi, 3. gün embriyosuydu kızım.

Şimdi ikinci çocuk istiyoruz Allah nasip ederse inşallah. İki ay önce donmuş 5. gün embriyosu transfer oldum tutmadı. Şimdi tekrar baştan başladık ve üç gün önce 3. gün embriyosu taze transfer yaptık yine. İnşallah ilk tüp bebek denememde gibi buda tutar.

İsteyen herkes sağlıkla bebeklerini kucağına alsın inşallah.

Kızlaaar ben de 7aralıkta tüp bebek tedavimr başlayacağım. Açıkcası iğneler ve yumurta toplama işleminden korkuyorumm
Ben doğal olsun diye herşeyi denedim erteledim. Son noktaya gelince artık kabulleniyorsun. Kabullenince korku kalmıyor. İğne incecik insülin iğnesi gibi öyle normal iğne gibi değil hissetmiyorsun çok. Opu da kolay uyutuyorlar 10 dk. Odada gözünü açıyorsun. 2 saat dinlenip çıkıyorsun. Hiç korkmayın hepsi normal diye kendinize telkin verin.

Sebebi doğal ortam oluşturmak. Tüplerimde rahimde atılan yumurta bu koku ve kimyasalları etkilerine maruz kalmaz ama dışarıdan Dr un toplayıp petri kabına koyduğu etkileniyormuş. O yüzden kokulu şeyler yok. Makyaj ve oje de kimyasal. Ben hastanede elimi yıkadm Sabun çok parfümlüymüş üzülmüştüm birşey olmaz tamam vs dediler ama üzüldüm o kadar dikkat ettik Sabun yüzünden birşey olursa diye. Aynı şekilde eşimde opu günü deodorant parfüm felan bıraktı. Bu yorumu okuyacaklar hastaneye kokusuz Sabun götürün yanınızda bence 🙈
Bana da anestezi uzmanı söylediğinde şaşırmıştım. Şansa bırakmamak için tüm olumsuz etkenleri ortamdan çıkartıyorlar.
Yarın opu yapılacak bana. Umarım tez zamanda bebeklerimize kavuşuruz🧿
Dualarımız kabul olsun inşallah 🙏

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit21-22 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
S ShErlok92 9 ARALIK2 Embriyo🙏
Maviyasemin Maviyasemin 1 ARALIK🙏
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK🙏
@b1k21 ARALIK2 Embriyo🙏
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
F flower00 30 KASIM🙏
H Htc1059 8 ARALIK🙏
Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@tadella8 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK🙏
@b1k21 ARALIK2 Embriyo🙏
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
F flower00 30 KASIM🙏
H Htc1059 8 ARALIK🙏

TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@tadella8 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK🙏
@b1k21 ARALIK2 Embriyo🙏
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
F flower00 30 KASIM🙏
H Htc1059 8 ARALIK🙏
Merhaba atakemt acıbadem hastanesinde tedavi gören var mı aramızda :))

Hocamdan çok memnunum işinin ehli ve güven veren bir tavrı var. Biz hastaneye 50000 ödeme yaptık. İlaçlarım 16000 civarında tuttu. Eğer embriyo dondurma yaparsak 11000 daha vereceğiz hastaneye

Bugün transfer öncesi son kontrol diye gittim. Hormon değerlerim yüksek çıktı. Doktor iptal edebiliriz dedi. Haber verecekler. Çok üzgünüm. İki gündür kasıklarım zaten batıyordu . Sordu ağrı var dedim. Değerin yüksek çıkmış. Şansı düşürür dedi. İptal ederiz dedi. Bu durumu yaşayan var mı ?

Kuuzm
Bugün transfer öncesi son kontrol diye gittim. Hormon değerlerim yüksek çıktı. Doktor iptal edebiliriz dedi. Haber verecekler. Çok üzgünüm. İki gündür kasıklarım zaten batıyordu . Sordu ağrı var dedim. Değerin yüksek çıkmış. Şansı düşürür dedi. İptal ederiz dedi. Bu durumu yaşayan var mı

Bugün transfer öncesi son kontrol diye gittim. Hormon değerlerim yüksek çıktı. Doktor iptal edebiliriz dedi. Haber verecekler. Çok üzgünüm. İki gündür kasıklarım zaten batıyordu . Sordu ağrı var dedim. Değerin yüksek çıkmış. Şansı düşürür dedi. İptal ederiz dedi. Bu durumu yaşayan var mı ?
Kuuzm hormon değeri derken progesteronun mu yüksek çıkmış normalde 1 in altında olması gerekiyor yoksa iptal ediliyor benimde önceki transferde senin gibi çok kasıklarım agrımısti hatta kendi kndine bnce yumurtlama olmuştu ama doktoruma bunu anlatamadım

Canım benimde bugün transfer öncesi son kontrolümdü ama bana tahlil vs yapmadılar rahim kalınlıgına bakıldı ve gün verildi. Senin hangi değerinden dolayı iptal olabilir dendi ?

Banada sadece adetin 3 günü e2 bakıldı sonrasında herhangi bi tahlil yapılmadı kist vardı bende e2 yüksek gelse yapmayacaktı ama normal değer olduğu için yapıldı

X