2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba bu grupta doğal siklus transfer olan var mı ? Reglden Kaç gün sonra transfer oldunuz ve kaç kere muayeneye gittiniz?

bugun haftasonu oldugu icin devlete gittim orda acil oluyo diye ama okadar sacma bi doktora denk geldim ki inanamazsiniz yatirmak istedi beni bende esim yanimda degil yatirsaniz nolcak evdede dinleniyorum dedim bana bebegin olumunden ben sorumluyum diye kagit imzalatti onuda gectim bebeme daha kucuk dedi boyuna ahaha kanama alaninada cok daha fazla soyledi ama ultrason goruntusu olarak bi oncekinden kucuk duruyodu cok berbat birine denk geldim ya malesef carsamba gunu kendi doktorum ayni cihazda dahada netler ama bugun nerdeyse tum gun kanamam oldu taze kan mi bi tik eski kanmi ayirt edemiyorum rengini cok beklemis kahve rengi oluyo okeyimde olay kirmizi tonlarina gelince ayirt edemiyorum

Doktorunuzla iletişime geçemiyor musunuz ? Bence en doğrusu kendi doktorunuzla takipte kalmanız en azından pazartesi bi görününün belki progesteron dozunu arttıracak kanama devam ediyorsa haberi olmalı bu durumdan en azından önden önlem alınır ne ilaç kullanıyorsunuz progesteron olarak ?

İnşallah bişey çıkmaz Benim kanamam 5 gündür yok lekelenme de yok ama kanama alanı da küçülmemiş sizin kaç günde kanama alanı yok oldu ve ne kadardı kanama alanı ?
Kanama alanının boyutunu sormak o korkuyla sormak aklıma gelmedi; doktorda bisey söylemedi.Ama ultrasanda gösterdiği alan keseden baya büyüktü.3 günde yok oldu.Masallah kanamanız durmus ama alan niye kuculmemis acaba

Kanama alanının boyutunu sormak o korkuyla sormak aklıma gelmedi; doktorda bisey söylemedi.Ama ultrasanda gösterdiği alan keseden baya büyüktü.3 günde yok oldu.Masallah kanamanız durmus ama alan niye kuculmemis acaba
Benim de ona moralim bozuldu umutlanmıştım kanamam yok diye ultrason da güzel sonuçlanır düşünmüştüm ama aynı boyutta devam ediyor doktor kanama gelmedikçe sorun yok dedi de insan yine de stres yapıyor

doktorumun tabikide haberi var herseyden ondan onay almadan hareket etmiyorum carsamba gunu kendide gorcek bugunku gorusme biraz benim psikolojimi rahatlatmak icindi aslinda tek amac kalp atisini duymakti onun disinda denileni umursamadim cunku doktorda gercekten anormal biriydi ultrasona girdigimdende haberi var kendisi onerdi hatta beni huzurlu gormeyince doktoruma guvenim sonsuz mukemmel bi doktor sukurler olsun zaten kanamanin devam edebilceni soylemisti ara ara ama bugun biraz daha rutin adet gibiydi cok kesilmedi yani ama renginden anlamiyorm eski kanmi yeni kanmi visne rengi de denebilir visne curugude denebilir ama oyle bayrak kirmizisi degil dolayisiyla icerdeki kani atiyosam aslinda isimize geliyo progestan 200luk gunde 3 kere fitil kullaniyodum yumurta toplamadan itibaren smdi buna ek progestan dex verdi gunde 1 adet igne bakalim carsamba gunu kendi doktorumda belli olur ne durumdayiz

5.hafta sonunda kanama oldu 6+2 de düştü canım. İlk kanamayı yoğun yaşadım sonuncu dün pıhtılı oldu. İnşallah kayboluyorsa da kanama yaşamazsın . Benimkide görüntüsü düzgün değildi

kanamaniz devam ettimi peki 3 gunde yoksa o gun kesilmismiydi seyi dusunmeye calisiyorumda eski kani akitarak mi bitirdi acaba vuvut yoksa akintiyi kesip icerde emdi mi onu dusundumde

kanamaniz devam ettimi peki 3 gunde yoksa o gun kesilmismiydi seyi dusunmeye calisiyorumda eski kani akitarak mi bitirdi acaba vuvut yoksa akintiyi kesip icerde emdi mi onu dusundumde
Şöyle oldu geçen hafta perşembe üç ped doldurur şekilde kanamam oldu cuma kontrol için gittim keselerim duruyordu. Sonra pazar akşam akıntı şeklinde bir kere geldi dün akşam işten eve gelcem bi kalktım bir ped aktı pıhtılıydı akıntı komple bide. Düştü yani emmedi bende

hmm ben sali acile gittigimde iyibi akti hem kan hem pihti inanilmazdi ama o temizdi cook akti ertesi gun sabah akmadi damla gibiydi daha bile hafif aksam igne saatimde adet baslangici kadar geldi igneyi vurunca kesildi bugunde adet gibiydim kesintisiz devam etti ufak ufak

Benim de ona moralim bozuldu umutlanmıştım kanamam yok diye ultrason da güzel sonuçlanır düşünmüştüm ama aynı boyutta devam ediyor doktor kanama gelmedikçe sorun yok dedi de insan yine de stres yapıyor
Stres yapmayın bilgim yok ama insallah kanaman olmadan kendiliğinden yok olur.Soyle düşünün en azından bebeğiniz sizinle ve sağlıklı gelişim sagliyor

Merhaba kızlar cevap verirseniz çok sevinirim. Bugün transferimin 6. Günü bugün biraz ev işi yaptım yaparken belim be kasığım ağrımaya başladı bende tuvalete gittiğimde kahverengi leke gördüm. Hemen oturup dinlemeye başladım ama kasıklarım sanki yandı ağrıdı ama 1 saat içerisinde geçti. Embriyoya bir şey olmuş olabilir mi ya da tutunma belirtisi midir?

İlk gün ayağa kalktığımda kasigima çok şiddetli bir ağrı girdi sanileyikti.Sonra inanılmaz bir bel ağrısı lavaboya gittigimde ustum başım batmış vaziyetteydi.O gece çok yoğun kanamam oldu ertesi günü lekeye dondu ve 3.gun tamamen kesildi.Acildeki doktor kanamanın kesenin üstünde olduğunu ya kanama yaparak kanama alanının temizlenip yok olacağını yada keseleride alıp götüreceğini ve ertesi gün kürtaja alacaklarını söyledi çok şükür bebeklerim hala benimle

Niye böyle şeyler yapıyorsunuz ? Bizim için zaten zorken bazen dahada zorlaştırıyorsunuz inşallah tutunmadı ama lütfen dikkat edin bırak pis kalsın eviniz ya dağınık yaşayın biraz tozlansın etraf ama şuan bunlardan çok daha önemli bir durum var. İnşallah bişey olmamıştır. Üzmeyin kendinizi strese sokmayın o dha kötü olur. Dinlenin

Geçmiş olsun tutunma belirtiside olabilir ama siz mümkün mertebe is yapmaktan uzak durun en azından ağır iş yapmayın.Ben geçen hafta perde çıkartıp taktım ev sildim supurdum ve pazar günü çok yoğun kanamam oldu neredeyse bebeklerini kaybediyordum.Bu süreçte bırakın gerekiyorsa evi pislik götürsün çok emek veriyoruz yazık günah hepimize

Açıkçası çok zorlamadım kendimi 5 gündür yattığım için evde dolanırken kablosuz süpürgeyle dolandım Eğilme kalkma herhangi bir şey yapmadım aslında. İnşallah güzel haberler almak nasip olur

Olur inşallah içeriyi zaten sakın süpürme karnın kasılmıuor mu o zaman ? Neyse olan oldu arrtık yapma inşallah güzel haber ver tatlım ve lütfen stres yapma hiç akışına bırak

Bence siz doktorunuza gidin benim doktorum devam ederse kan durduran bir ilaç varmış onu vururuz demişti ama kesildi çok şükür bol bol dinlenin dinlenmek herşey kanamada.ben sabah akşam progestan dex vuruyorum şuanda iyiyim çok şükür ama sizi anlıyorum korkup stres yapmayın herşey olacağına varıyor Alllah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…