2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

crp niz kac cikmisti acaba suan benimde kanamam var 9.1 cikti crp de referans 0-5 arasinda yaziyoda

crp niz kac cikmisti acaba suan benimde kanamam var 9.1 cikti crp de referans 0-5 arasinda yaziyoda
Benim size göre baya yüksek çıkmış 29 ama yakın zamanda geçirdiğiniz viral bir enfeksiyon varsa o da sebep olurmuş.1 ay önce 2 defa üst üste ağır grip gecirmistim

aaa ben grip asisi oldum carsamba gunuu o yapar mi ki
O konuda hiçbir fikrim yok doktorunuz crp yüksekliği ile ilgili bilgi vermedi mi.
Grip aşısının bende düşünüyorum ama olmayada çekiniyorum sıkıntı yaratır mı diye kaçıncı haftada oldunuz asiyi

7+2 de asi oldum ben doktorum kalbi duyduktan sonra olabilirsin demisti ve cok destekliyo ben kanamamda olunca bari grip enfeksiyonu ters bisey yapmasin diyip oldum hemen etraf cok mikrop kayniyo cunku en azindan gribi eledim kan tahlilinide ben tup mide ameliyatim var rutin hep baktiririm o kanin icinde bakmislar tup bebek doktorum istemedi kani yani o yuzden bisey demedi

birde grip asisina cekinmeyin aktif asi degil cunku bence yaptirabilirsiniz ne ates yapti ne agri vallahi bende ilk defa yaptirdim sirf hamileyim diye yaptirdim

Bende aşı konusunda doktoruma bir danışayım o zaman
Tup bebek doktorunuzla görüşüp bilgi verin isterseniz.Benim kanda enfeksiyon yok idrarda olabilir belki dedi o da tedavi gerektiriyormus hayırlısı artık sürekli stres yaşamaktan yoruldum rabbim hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin

pazartesi gunu kan ve idrar bakmisti enfeksiyon cikmamisti bide toksoplazma kizamik falan bakmisti demek ki ya kanamamdan dolayi yada grip asisindan yinede soyledim bilsin diye

Benim 2. Kanamam olduğunda kan alındı CRP 6,8 çıkmıştı idrar istedi onda da çok küçük enfeksiyon çıktı doktor nitrit değerine baktı normal o yüzden ilaç başlamaya gerek yok denildi. Senin CRP değerin kaç çıktı ? Kanama alanın küçülmedi mi ?

Merhaba bende 11 Ocak 3.gün embiriyosu 2 tane transfer oldum sizin durumunuz nedir pozitif misiniz inşallah

Benim CRP 29 çıktı kanda bisey yok idrar verememiştim p.tesi vericem idrarda da bisey çıkmazsa 1 ay önce 2 defa viral enfeksiyon geçirmiştim belki ona bağlı olabilir.Idrar yaparken yanmam akıntim falanda yok ama bakalım ne çıkacak.Cok şükür kanama alanı yok denecek kadar küçülmüş kanamam tamamen kesildi.
Sizin kanamanın ne durumda?

Kızlar ben artık maalesef pek iyi düşünemez oldum sanki hamilelik belirtilerim de bitti kasık ağrım kalmadı göğüs hassasiyetim azaldı artık yeniden ultrason günü beklerken inancım çok azaldı hala umudum var ama hiç iyi hissetmiyorum boş gebelik yaşayan oldu mu belirtisi var mıydı acaba ?

umudunu kaybetmeee butuuun belirtilerim bianda azaldi bi gogus hassasiyetim vardi oda kanamadan hemen sonra gitti bugun yine ultrasona girdim cok sukur bebegimin kalbi atiyodu bende kesin bisey oldu diyodum ama yok kotuyu cagirma

umudunu kaybetmeee butuuun belirtilerim bianda azaldi bi gogus hassasiyetim vardi oda kanamadan hemen sonra gitti bugun yine ultrasona girdim cok sukur bebegimin kalbi atiyodu bende kesin bisey oldu diyodum ama yok kotuyu cagirma
İnşaallah bende umutlu ve mutlu şeyler yaşayabilirim senin adına çok sevindim bende bebeğimi görebilir kalbini duyabilirim inşaallah

Reactions: fsh
İnşallah bişey çıkmaz Benim kanamam 5 gündür yok lekelenme de yok ama kanama alanı da küçülmemiş sizin kaç günde kanama alanı yok oldu ve ne kadardı kanama alanı ?

Sizin kanama alanı ne durumdaydı inşallah küçülmüştür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…