2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sizde normal doğum için mi bekliyorsunuz? Sizin durumunuz ne açılma var mı nst nasıl çıkıyor?
Çarşamba günü 40.haftamız olacak o zamana kadar bekliyoruz yatışım olacak o gün artık doktorum gelmezse sezeryana alacağız tüp bebek olduğun için riske girmeyelim dedi. Açılma yoktu sadece diğer herşey son kontrolümde güzeldi bakalım hayırlısı olsun inşallah. Bide son nst de hiç sancı çıkmadı 5 ten yukarı çıkmadı hemde

Kızlarrrrr çok şükür ben anne oldum Bebeğimi dün normal doğum ile kucağımıza aldık. Rabbim doğum aşamasında olan tüm herkesin yar ve yardımcısı olsun.
Çok geçmiş olsun çok güzel normal doğum yapmanz. Sizin de tüp bebek değil mi. Kaçıncı haftada doğum yaptınız suni sancı verdiler mi

Çok geçmiş olsun çok güzel normal doğum yapmanz. Sizin de tüp bebek değil mi. Kaçıncı haftada doğum yaptınız suni sancı verdiler mi
Çok teşekkür ediyorum. Normalde normal istiyordum hep bu kafamdaydı ama 40 a kadar normal yolla gelmeseydi sezeryanla alacaklardı ki sezeryan olmayı bekliyordum 39+4te bebeğim hareket etmeyince doktorum hastaneye gelmemi istedi derken kakasını yutmasından şüphelendi ve suyumu patlattı 1 parmak açılmayla suni sancı desteğiyle kızımı kucağıma aldım elhamdülillah. Darısı hepinizin başına ama maneviyata çok güveniyorum ben bol bol “Summes Sebila Yesserahu” ayetini okudum o sancı anımda,ıkınmam da, acı ağrı çektiğimde hepsinde çok şükür rabbim kolaylaştırdı yolumuzu

Canım çatı muayenesi oldum ikinci defa. Bugün ki aşırı Zor ve kanamalı oldu doktor açılma olsun diye yaptı ve rahim ağzını uyardık doğum başlaması için dedi. Şuan aşırı rahatsızım ve korkuyorum normal doğumdan.

Acı eşiğiniz nedir bilemem ama ben öyle zorlanma yaşamadım pelvis im iyi olunca zaten doktorum aşırı normal istiyordu sadece tüp bebekten olduğu için riske girmek istemedi. Şayet herşeyin uygunsa normal derim herşey açısından tabi ki acını çekiyorsun kolay değil çocuk dünyaya getiriyorsun canından can getiriyorsun ama değiyor

Bu topiği gebeliğimin başından beri takip ediyordum 14 aralıkta blast embriyo transferi olmuştum çok şükür 22 ağustosta bebişimi kucağıma aldım buradaki kader ortaklarım gibi umarım herkesin doğum süreci güzel geçmiştir sonucu negatif olanlar da inşallah güzel haberi şimdiye kadar almışlardır

Sağlıkla büyük inşallah bende 29 Ağustosta aldım kucağıma bin şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…