2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ya ayın 8’inde bebeğimin kalp atışını duymuştum sonra doktorum 2 hafta sonraya randevu al dedi her neyse ayın 22.de randevum ama duymadım, görmedim ya bebeği kendimi biraz kötü hissediyorum bana kalsa hergün gidip duymak, görmek istiyorum kalp sesini kendisini. Korkumda var saçma bir şekilde… Sizde de öyle mi

Ben doktorumun hemşiresine sordum son adet tarihine Göre hesaplanıyor dedi
Çarşamba kese kontrolüm var bakalım ne dicekler
Doktorum bana şöyle dedi test çıkınca 2 hafta sonra gel hem kese gorelm hem kalp atışı dedi. Kalp atışı 6. Haftda oluyor, aynı doktora gittiğim arkadaşında aynisi söylüyor alla alla yarın sorarım doktora onuda

Anlamadım tekrar kontrole gittiğinde mi kalp atışını duymadın yoksa sen kendin öyle mi hissediyorsun?

Anlamadım tekrar kontrole gittiğinde mi kalp atışını duymadın yoksa sen kendin öyle mi hissediyorsun?
Hayır duydum herseyi gayet güzel çok şükür ama son 1 haftadır hiç kontrole gitmedim ya ondan daha 1 haftam daha var nasıl beklicem.

Hayır duydum herseyi gayet güzel çok şükür ama son 1 haftadır hiç kontrole gitmedim ya ondan daha 1 haftam daha var nasıl beklicem.
Canım demek bu düşüncede tek ben değilmişim bende senin gibiyim en son dün tekrar kalp atışını duyduk doktorum artık 1 ay sonra gel dedi ve benim vajinal şuan kanamam yok ama ultrasonda kanama alanı 1 cm lik devam ediyor bende acaba kalbi atıyor mu kanama alanım ne oldu diye kendimi yiyip bitiriyorum

Kızlar ya doktorum beni yarın kese görmek için çağırdı ancak yarın 5+2 oluyorm sizce görülür mü siz ne zaman gördünüz

Gerçekten öyle bilmiyorum ya sürekli bir beklemedeyiz rabbim hayırlı güzel sonuçlar nasip etsin sağlıcakla alalım ya kucağımıza

Reactions: fsh
Yani kanama alanım vardı hala rahim altında ama doktor kanama da olabilir pıhtıda demişti. Çok şükür birkaç gündür akıntım normale döndü
Benim akıntım da yok bi hafta oldu ama ultrasonda dün bile kese altında görünüyordu Progestan iğneye de devam dedi doktorum 6 gündür yaptırıyorum artık kalçamın üstüne oturtamıyorum Rabbim yardımcımız olsun inşallah
Şöyle düşünelim sonuçta doktor kalp atışını dinlettiğinde biz sadece 5 dakikadan eminiz sonrasında ondan da emin değiliz o yüzden çok sık kontrole gitmekte anlamsız eğer ki nasibinde sonuna kadar devam etmesi varsa herşekil bebeklerimiz büyüyecek günden güne içimizde Sağlıkla kucağımıza almak nasip olur

Öyle zaten Allah korusun ama benimle değilse sağlıklı olsa benimle olurdu demek ki nasip değildi derim. Ama sürecimiz maddi ve manevi olarak çok çetin,zor. Off progestan benim bugün bitti 5 ampul kullandım kalçam çok kötüydü kalkmayı oturmayı bırakın uyurken sabit uyumak zorunda kalıyordum dönerken acıyordu uykumdan uyanıyordum çünkü. Rabbim yardımcınız olsun inşallah. Güzel güzel sonuçlar alırız inşallah

Reactions: fsh
Kızlar ya doktorum beni yarın kese görmek için çağırdı ancak yarın 5+2 oluyorm sizce görülür mü siz ne zaman gördünüz
İlk 5+3de çağırmıştı doktorum vajinal ultrasonla çok küçükte olsa keseyi gördüm oluşmuş demişti sizde de aynı şekildedir

İlk 5+3de çağırmıştı doktorum vajinal ultrasonla çok küçükte olsa keseyi gördüm oluşmuş demişti sizde de aynı şekildedir
Ama bana vajinal bakmicak sıkışık gelmemi söyledi karından bakıcakmş görünür mü acaba vajinal bakmasını zaten istemiyorum ama görmek de çok istiyorum

Ama bana vajinal bakmicak sıkışık gelmemi söyledi karından bakıcakmş görünür mü acaba vajinal bakmasını zaten istemiyorum ama görmek de çok istiyorum
Erken döllenme olduysa görünürde ilk cocugumda 5+5 de net kesede bebekte görünüyordu karından bakılmıştı o tüp bebek değildi fark olur mu bilmiyorum ama yarın olsun hayır olsun hakkınızda

Erken döllenme olduysa görünürde ilk cocugumda 5+5 de net kesede bebekte görünüyordu karından bakılmıştı o tüp bebek değildi fark olur mu bilmiyorum ama yarın olsun hayır olsun hakkınızda
Çok sağolun keseyi bile görememekten tedirginim bebeğimi görürsem mutluluktan ağlayabilirm Bir de şey sorucam 5+3 teyken görüldüğünde beta hcgnizi hatırlıyor musunuz betayla ilgisi var mı bilmiyorm ama hesaplamam göre 8900 civarında olucak yarın betam

Benımkınde de oyle goruntu duzgun degıl umut baglama dedı, tedirginim ne olacak diye
Hiç canını sıkma herşey olacağına varır hayırlı olan olsun senin için canım kendini dinleme ben örgü örmeye başladım insanın psikolojisi bozuluyor başka şeylere odaklan bebeğin hissediyor herieyi inan stres oluyor içerde

Bendede durum aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…