2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar şahsi araçla 6 saat yola çıkmakla ilgili ne düşünüyorsunuz ? Yolculuk ilk 3 ay çok tavsiye edilmiyor diyor bazıları ama riskli mi sizce

Ben doğal siklus la oldum 5-6 defa gittim reglinin 19. Günü transfer oldum ama bı kişiden kişiye değişiyor
Çok sağol canım cevap verdiğin için bende 2 kere gittim şuan başındayız daha dedi doktor sadece folik asit alıyorum o kadar bakalım salı yine randevum var ne diyecek görücez

Kızlar şahsi araçla 6 saat yola çıkmakla ilgili ne düşünüyorsunuz ? Yolculuk ilk 3 ay çok tavsiye edilmiyor diyor bazıları ama riskli mi sizce
Şahsi araçla olduğu için bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum canım. Ben pazar günü 3 saat uçak yolculuğu yapacağım 8 haftalık oluyoruz doktorum sıkıntı olmaz dedi sadece çok hareketsiz kalma dedi mola verir biraz yürüyüş yaparsın

Bende öyle düşündüm mecbur olmasam zaten gitmem de işim için gitmem gerekiyor. Bende yolda çukura falan gir çık olursa falan gibi bi endişeye düştüm bacak arasına yastık koyun falan demişler bakalım öyle böyle bir yolculuk yapacağım mecbur

Gönlünü ferah tut hiçbir şey olmaz canım benim

Çok sağol canım cevap verdiğin için bende 2 kere gittim şuan başındayız daha dedi doktor sadece folik asit alıyorum o kadar bakalım salı yine randevum var ne diyecek görücez
rica ederim Bende folik asit ve d vitamini kullandım sadece canım çok şükür pozitif rabbim sana da nasip etsin inşallah

amiiinnn insallah cok tesekkur ederim carsamba gunu gidicez bakalim

Ben de 1 saatlik bir uçak yolculuğu yapıcam 24 ünden sonra. Cihazlardan geçmemek için doktordan rapor mu almak gerekiyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…