2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet kızlar kalp atışımızı duyduk bugün 🥹 transfer tarihine göre nette 6+6 görünüyordu doktor 6+4 dedi ilaçlara devam ediyorum bıraktırmadı hiçbirini
İlaçların çoğu 12. Haftaya kadar kullanılıyor ama kişiden kişiye değişiklik gösterebilir doktoruna danış istersen :)

Kızlar hala ayakta kaldığımda biraz yürüdüğümde kasıklarımda ağrı belimde ağrı oluyor yatıp dinlenince geçiyor ama 10 dk ayakta durayım yine başlıyor yalnız mıyım bu konuda neden oluyor acaba fikri olan var mı ?
Valla bende 7. Hafta içindeyim bende de oluyor kafana takma kanama olmadığı sürece inşallah bişey olmaz

Kızlar çok acil az önce lavaboya girdim ve pembe ama kırmızı yada yakındı sanki leke geldi peçeteye 5 gün önce lekelenmem bitmişti tekrar oldu böyle bir durum yaşayan var mı 6 haftalık olduk biz ama yeniden lekelendim çok tedirginim
Benimde kahverengi lekelenmelerim olmuştu 7. Haftadayım birkaç gün önce yine oldu kırmızı yada pembe olmadı ama doktorunuza danışın yoğun olmadığı sürece bir sıkıntı da olmaz diye biliyorum

X